Norite numesti svorio ir gyventi sveikiau? Dažnai jaučiate nuovargį? Jaudinatės, kad maitinatės netinkamai? Tokiu atveju susisiekite su mumis ir mes padėsime jums maitintis sveikiau. Mūsų mitybos specialistas, atsižvelgęs į jūsų poreikius, kasdienę rutiną, mitybos įpročius ir skonio ypatumus, sudarys jums tinkamą mitybos planą, kurį vėliau liks tik įgyvendinti. Kviečiame pasirūpinti savo gera savijauta ir pasinaudoti specialiu pasiūlymu. 

 

PASIŪLYMAS:

Išsami dietologės konsultacija + mitybos planas + išsami kūno analizė pirmo vizito metu, pakartotinė po 1 sav. ir po 2 sav. 125 eur. >  TIK 90 eur. + DOVANA 30 min. trukmės VelaShape procedūra

 

Kūno analizei atlikti naudojamos specialios svarstyklės, padėsiančios įvertinti jūsų kūno riebalų, kaulų masės, vandens bei raumenų masės lygį.

 Klientai nurodo, kad didžiausia mitybos plano nauda yra:

  • Nukritęs svoris ir sumažėjusios kūno apimtys;
  • Sumažėjęs nuovargis ir mieguistumas;
  • Pagerėjusi medžiagų apykaita;
  • Įvairesnis racionas!

Įprastai mitybos planus sudarome dviem arba keturioms savaitėms, bet esant poreikiui, galime sudaryti ir ilgesnes bei trumpesnes programas. Ilgesnė programa – įvairesnis racionas.

Mitybos klausimais konsultuoja dietologė Gražvilė Ambrazaitienė. Atsižvelgiant į kiekvieno sveikatos būklę, individualiai pritaikomos ir naudojamos svorio metimo programos, taikomi tik moksliškai pagrįsti svorio mažinimo būdai.

Susisiekite, pakalbėsime apie jūsų situaciją ir poreikius, ir jeigu tvirtai nuspręsite šiek tiek pakeisti savo gyvenimo įpročius, padėsime jums tai padaryti skaniai ir sveikai.

Laukiame jūsų!