Pratekėjęs šlapimas čiaudint, kosint, juokiantis – tai šlapimo nelaikymo simptomai. Negydant liga progresuoja ir vis labiau kelia ne tik fiziologinį, bet ir psichologinį diskomfortą, kai jaučiamas nerimas, gėda, nebenorima išeiti iš namų ar mylėtis su savo partneriu. Tačiau šiuolaikinės medicinos dėka, šlapimo nelaikymas gali būti veiksmingai išsprendžiamas – svarbu nesigėdyti kreiptis pagalbos. Vienas iš gydymo būdų – medicinoje proveržį sukėlusi „Regen Lab“ terapija.

Šlapimo nelaikymo gydymas taip pat galimas su lazeriu ir radijo dažniu. Geriausią gydymo metodą parenka gydytojas. Mūsų klinikoje konsultuoja ir procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Kaip tai veikia?

Tai yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra paties paciento kraujas, tiksliau jo dalis su trombocitais. Jie yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų, taip pat ir šlapimo nelaikymą. Trombocituose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką. Taip audiniai atsinaujina, regeneruojasi ir sugyja, sustiprėja makšties audiniai.

Procedūrai naudojami aukščiausios kokybės šveicariška „Regen Lab“ produkcija. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Šios kompanijos viena inovatyviausių technologijų yra „Cellular Matrix“ – produktas su hialurono rūgštimi. Hialuronas vertinamas dėl savo ypatingos savybės pritraukti drėgmę, taip pat tiekia audiniams įvairias medžiagas, pagerina audinių gijimą. Pakankamas drėgmės kiekis ypač svarbus makštyje, kad būtų užtikrinta audinių sveikata.

Procedūros nauda

 • Skatinama kolageno gamyba, makšties lubrikacija, pagerinamas tonusas ir elastingumas.
 • Procedūra stimuliuoja kamieninių ląstelių dalijimąsi ir augimą, angiogenezę (naujų kraujagyslių susidarymą), dėl to audiniai sparčiai atsinaujina ir gyja.
 • Atsinaujinus ir sustiprėjus makšties audiniams, geriau prilaikomi šlapimo sistemos organai, dėl ko išnyksta ar sumažėja šlapimo nelaikymas.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Šlapimo nelaikymas;
 • Makšties atrofija (sausumas);
 • Skausmas lytinių santykių metu (dispareunija);
 • Seksualinių funkcijų sutrikimai, sunkumai pasiekti orgazmą, sumažėjęs libido;
 • Makšties infekcijos (pavyzdžiui, makšties grybelis).

Kam netinkama ši procedūra?

 • Sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis;
 • Menstruacijų ir nėštumo metu;
 • Ar procedūra Jums gali būti atliekama, tiksliau nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Procedūros eiga

1. Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo apsilankymo pas gydytoją ginekologę, kuri atlieka apžiūrą, įvertina sveikatos būklę, paskiria reikiamus tyrimus.

2. Paimamas iš venos kraujas, išcentrifuguojamas ir atskiriamos reikalingos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.

3. Kelias dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojamos 3 procedūros su 1 mėnesio intervalu.

Procedūros trukmė

Apie 30–60 min.

 

Daugiau su procedūra galite susipažinti laidoje „Klauskite Daktaro“, kur dalyvavo mūsų gydytoja ginekologė Lina Mockevičienė.

https://goo.gl/6tSL7R

 

Šlapimo nelaikymo gydymas su „Regen Lab“ – 270 Eur

Šlapimo nelaikymo gydymas su „Regen Lab“ ir hialuronu („Cellular Matrix“) – 410 Eur

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu + „Regen Lab“ PRP – 470 Eur

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu + „Regen Lab“ PRP su hialuronu („Cellular Matrix“) – 540 Eur