prp terapija

Šis gydymo procesas apima paciento kraujo mėginio paėmimą bei trombocitų atskyrimą ir sukoncentravimą plazmoje centrifugavimo metu. Šiuo atveju gali būti naudojama gryna arba aktyvuota PRP (trombocitais praturtinta plazma), pridedant kalcio gliukonato, arba autologinis trombinų serumas prieš įšvirkščiant į gilias ar paviršines transdermines injekcijas.
Odos viduje trombocitai išleidžia augimo faktorius, kurių koncentracija yra šiek tiek padidėjusi nei normalaus kraujo. Taip siekiama skatinti fibroblastų proliferacijos ir papildomų ląstelių matricos komponentų sintezę, tokių kaip kolagenas ir elastinas, kurie yra atsakingi už odos elastingumo funkciją.

Procedūros nauda:
Kraujo plazmos injekcijos nauda – išaugęs odos elastingumas, sumažintos raukšlės ir pašviesėjusi odos spalva. PRP terapija leidžia užpildyti gilesnes raukšles, paakiuose susidariusias raukšles. Rezultatai  matomi jau po pirmųjų savaičių, pirmųjų injekcijų, bet norint pasiekti optimaliausią rezultatą, ir ilgalaikį poveikį, gydytojas kiekvienam pacientui individualiai  patars, kiek procedūrų prireiks.
Gydymo kurso dažnumas ir laikas priklauso nuo paciento odos būklės, pažeistų vietų, gyvenimo būdo ir įpročių. Taip pat, gydymas priklauso ir nuo paciento autologinių ląstelių ir gebėjimo greitai regeneruotis, todėl visada galimi tam tikti skirtumai tarp pacientų gaunamų rezultatų. Visuomet pasiteiraukite savo gydytojo dėl galimo šalutinio poveikio, nors jie gali pasireikšti tik itin retais atvejais, nes PRP yra sudarytas iš savų ląstelių ir plazmos. PRP ypač sėkmingai naudojamas klinikinių tyrimų studijose, kur gilių žaizdų gydymas naudojant PRP neturi šalutinio poveikio. Tačiau, pasitaikančios išimtys būna tokios:

Procedūros šalutiniai poveikiai bei kontraindikacijos:

  •  Likę kraujosruvos injekcijų vietose;
  • Kaitinimo ir paviršinio odos tempimo jausmas. Šis laikinas jausmas gali atsirasti po biostimuliacinio proceso, tačiau šis jausmas turėtų išnykti po 24-36 valandų po gydymo seanso. Jei simptomai neišnyks, kreipkitės į savo gydytoją.
  • Labai retais atvejais pasitaiko alergijų ir atsiranda uždegiminis procesas. Tokiu atveju, nedelsiant reikia informuoti savo gydytoją, kuris įvertins padėtį ir  išrašys Jums tinkamų vaistų.
  • Visuomet praneškite savo gydytojui apie turimas alergijas. PRP naudojimas yra griežtai kontraindikuotas pacientams, kenčiantiems ar kentėjusiems nuo kaklo ar veido srities vėžio.
  • PRP taip pat yra griežtai kontraindikuotas pacientams, kurie yra jautrūs odos pažeidimams, galimai sukeltiems nuo proliferacijos proceso. Jūsų gydytojas turi atlikti diagnostinius tyrimus.
  • PRP taip pat griežtai kontraindikuojamas esant ūmiems ar sisteminiams uždegimams.
  • Kaip ir bet kuriam transderminiam gydymui, antikoaguliantinis įtraukimas kartu su injekcija yra kontraindikuojamas.
  • Praneškite savo gydytojui, jei kenčiate nuo kokios nors kraujo ar autoimuninės ligos, kurios gali sukelti sveikatos problemų.

Procedūros veikimo principas:

Trombocitais praturtintos plazmos (A-PRP) injekcijos remiasi paprasta ir saugia technika, naudojant trombocitų regeneracines ir gydomąsias savybes.
Mažos molekulės, kurios veikia kaip pasiuntiniai, skatina odos regeneracijos procesą. Iš mažo kraujo mėginio gydytojas izoliuoja trombocitus su „Regen ACR KIT“ preparatu, pagamintu Šveicarijoje, kuris praturtina plazmą trombocitais. Apdorojus A-PRP galima naudoti po 10 minučių. Tai natūralus produktas, išgautas iš savo kraujo. Nesukelia alergijos ir yra greitai įsisavinamas.
Natūralus odos senėjimas vyksta dėl sutrikusios ląstelių ir kolageno kiekio pusiausvyros organizme.
Skatindamos natūralią audinio regeneraciją, mezoterapijos injekcijos A-PRP pagerina odos kokybę, išlygina smulkias raukšles veido, rankų, dekoltė srityse.
Akių sritis yra ypač jautri, joje gali atsirasti melsvos spalvos dėl mikrocirkuliacijos sutrikimo, kartais tai susiję su tamsiais ratilais po apatiniais akių vokais.
A-PRP esantys augimo faktoriai skatina mikrocirkuliaciją, oda aplink akis tampa skaistesnė bei elastingesnė.
Gydymas vyksta suleidžiant A-PRP gelį, kuris atstato veido drėgmę ir koreguoja veido apimtis.
Bijantiems adatų ar nepakeliantiems injekcijų sukeliamo diskomforto ar skausmo , rekomenduojame procedūrą atlikti naudojant injekcijų pistoletą U225,kuris pagreitins procedūros trukmę bei atliks ją be skausmo.