Amžius, gyvenimo būdas, genetiniai polinkiai ir kiti veiksniai gali lemti, kad ant veido atsiranda papildomi riebalai. Jie paslepia natūralius veido kontūrus ir taip keičia mūsų išvaizdą. Išryškinti gamtos dovanoti veido bruožai, suteikia dailaus skulptūriškumo ir pabrėžia žmogaus grožį. Tą galima padaryti pasitelkiant veido ovalo liposakciją, kai specialiu lipolitiko preparatu ištirpinami riebalai, kurie deformuoja veido kontūrus.

Procedūros nauda

  • Veido ovalo liposakcija yra nechirurginė ir mažai invazyvi procedūra, kuri padeda sugrąžinti natūralų veido grožį.
  • Paryškinami veido bruožai ir kontūrai, dėl ko veidas atrodys dailesnis, lieknesnis ir labiau pabrėžtas.
  • Pašalinamas veido, pasmakrės riebalų perteklius.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra gali būti atliekama norintiems pašalinti riebalus veido ir pasmakrės srityse. Ar procedūra Jums tinkama, nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Procedūros eiga

1. Konsultacija su gydytoju, situacijos įvertinimas.

2. Odos paruošimas procedūrai.

3. Veido ovalo liposakcijos procedūrai naudojamas lipolitiko preparatas, kuris suleidžiamas į tą vietą, kurioje norima sumažinti riebalų perteklių. Preparatas paskatina riebalų skaidymą ir taip juos pašalina.

4. Injekcijų vietose gali atsirasti patinimas ar nedidelės mėlynės. Po riebalų ištirpinimo rekomenduojame (praėjus maždaug 10 dienų) veido odos kontūrą sutvirtinti mezoterapiniais siūlais, kad neliktų odos pertekliaus ir kartu pasiektumėte optimalų rezultatą.

Procedūros trukmė

Apie 1 val.

Kainoraštis:

Veido ovalo formavimo procedūros