Užplūdus skirtingoms emocijoms, atliekame skirtingas mimikas. Dažnos šio veiksmo dalyvės – kakta ir antakiai. Taip, kartu su amžiumi lėtėjant ląstelių veiklai, formuojasi horizontalios kaktos ir „pykčio“ (tarpuakio) raukšlės. Veiksmingiausias būdas pašalinti kaktos raukšles – plastinė operacija. Kaktos ir antakių pakėlimo plastinė operacija yra skirta spręsti viršutinės veido dalies problemas, kai, išlyginant raukšles, sugrąžinama jaunatviška išvaizda.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė

Operacijos rezultatai

  • Kaktos ir antakių pakėlimas panaikina ar sumažina kaktos raukšles, todėl atrodoma jauniau.
  • Kartu su antakių pakėlimu, šiek tiek pasikelia ir akių vokai, dėl to žvilgsnis tampa atviresnis.
  • Plastinė kaktos ir antakių pakėlimo operacija suteikia natūralius, ilgalaikius ir veido bruožų neiškraipančius rezultatus.

Kam tinkama ši operacija?

Kaktos ir antakių pakėlimas paprastai atliekamas žmonėms, kuriems kaktos zonoje susidariusios aiškiai matomos kaktos ir tarpuakių raukšlės. Operacija gali būti derinama su akių vokų plastika.

Kam netinkama ši operacija?

Operacija neatliekama esant silpnos sveikatos. Ar operacija jums tikslinga ir galima, tiksliau nuspręsite su plastikos chirurgu konsultacijos metu.

Operacijos eiga

1. Prieš operaciją būtina konsultacija su plastikos chirurgu, kurios metu aptarsite visą informaciją susijusią su plastine operacija.

2. Operacijos metu pacientui taikoma vietinė arba bendrinė nejautra.

3. Chirurgas pasižymi vietas, kuriuose planuojama intervencija, ir tada padaro maždaug 3 cm pjūvius viršutinėje kaktos srityje, plaukuotoje galvos dalyje. Koreguojant raumenų ir odos padėtį, išlyginamos kaktos raukšlės ir kilstelėjami antakiai.

4. 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) reikėtų praleisti klinikoje. Detalesnę informaciją, kaip rūpintis savimi po operacijos, pateikia gydytojas.

 

Kainoraštis:

 Veido operacijos

700–1200 €
590–1000 €