Peirono liga dažniausiai atsiranda dėl traumų, patiriamų sueities metu. Pagrindinė traumų priežastis – nepakankama lytinių organų lubrikacija. Sueities metu yra patiriamos mikrotraumos, kurios vėliau gyja ir jų vietoje susidaro neelastingi ir kieti randai. Ši problema kenkia lytinio akto kokybei ir yra linkusi progresuoti, o vėlesnėse stadijose, dėl Peirono ligos, lytiškai santykiauti gali tapti neįmanoma. Vienas moderniausių Peirono ligos gydymo būdų – „Regen Lab“ terapija.

Peirono ligos požymiai:

 • Kreiva varpa
 • Varpos skausmas (skauda varpą; skauda varpos galiuką)
 • Erekcijos disfunkcija

Kaip tai veikia?

Terapijos metu naudojamas paties paciento kraujas, tiksliau tik jo dalis su trombocitais. Šios kraujo plokštelės skuba į pagalbą, kai susižeidžiame ir padeda gyti žaizdoms. Juose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką. Audiniai atsinaujina, regeneruojasi ir taip sugyja. Terapija taikoma ir kitose medicinos srityse, siekiant pagydyti įvairius ginekologinius, dermatologinius, ortopedinius ir kitokius sutrikimus. 

,,Regen Lab“ yra šveicarų kompanija lyderiaujanti autologinės regeneracinės medicinos produktų gamyboje. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir ,,Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų. Savo asortimente kompanija turi ir inovatyvią technologiją – ,,Cellular Matrix“. Tai yra trombocitų koncentrato ir hialurono rūgšties junginys, kuris užtikrina audinių drėgmę ir pagerina jų gijimą.

Procedūros nauda

 • Ištiesinama varpa, sumažinamas skausmas.
 • Padidėja varpos jautrumas, pagerinama jos funkcija ir lytinis gyvenimas.
 • Beveik nėra atmetimo reakcijos, nes naudojamas jūsų paties kraujas.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Peirono ligai gydyti.
 • Erekcijos sutrikimams šalinti.
 • Lytinio potraukio (orgazmo) gerinimui.

Kam netinkama ši procedūra?

 • Esant onkologiniams susirgimams.
 • Ar procedūra jums galima, tiksliau sprendžia gydytojas.

Procedūros eiga

1. Būtina konsultacija su gydytoju, su kuriuo aptarsite sveikatos būklę, gydymą ir jos eigą.

2. Atliekamas vietinis nuskausminimas.

3. Iš venos paimamas kraujas, išcentrifiguojamas, o gauta medžiaga suleidžiama į probleminės vietos taškus.

4. Po procedūros rekomenduojama kelias dienas vengti lytinių santykių.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Varpa tiesesnė jau bus po vienos procedūros, bet pilnam rezultatui pasiekti gali reikėti 1–4 procedūrų.

Procedūros trukmė

Apie 30–60 min.

Konsultacija nemokama, jeigu yra užsiregistruojama gydymui. Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami.

Lytinio potraukio didinimo gydymas su ,,Regen Lab“ produkcija pirmos 3 procedūros – 699 Eur (vienos procedūros kaina), kitos 3 procedūros – 599 Eur (vienos procedūros kaina)

Moksliniai straipsniai: http://www.oatext.com/evaluation-of-the-benefit-of-using-a-combination-of-autologous-platelet-rich-plasma-and-hyaluronic-acid-for-the-treatment-of-Peyronies-disease.php

http://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(17)30234-5/fulltext