Geismas ir aistra – labai svarbūs stipriems poros santykiams palaikyti. Todėl prigesęs lytinis potraukis, sumažėjęs varpos jautrumas ir erekcijos sutrikimai sukelia nerimą, mažina pasitikėjimą savimi ir sutrikdo normalų lytinį gyvenimą. Vis dėlto neverta iš karto pasiduoti neigiamoms emocijoms – naujas ir inovatyvus ,,Regen Lab“ metodas padeda padidinti libido.

Kaip tai veikia?

,,Regen Lab“ terapija yra novatoriška procedūra, kuri pirmiausiai pradėta taikyti plastinėje chirurgijoje pooperacinėms žaizdoms gydyti, pasitelkiant tormbocitus. Pasiekus puikių rezultatų, toliau ji plėtėsi į kitas sritis: dermatologiją, ortopediją, stomatologiją, ginekologiją ir t. t.

Kuo ypatingi trombocitai? Juose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką. Tai paskatina audinius atsinaujinti ir gyti.

Terapijai atlikti naudojama šveicarų kompanijos ,,Regen Lab“ produkcija, kurios rezultatyvumas patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. ,,Regen Lab“ rinkiniai yra saugūs, sertifikuoti CE, ISO ir turi patvirtinimus iš daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų. Medicinos specialistai ,,Regen Lab“ produkciją vertina aukščiausiai iš kitų panašių gamintojų. Savo asortimente kompanija turi ir inovatyvią technologiją – ,,Cellular Matrix“. Tai yra trombocitų koncentrato ir hialurono rūgšties junginys, kuris užtikrina audinių drėgmę ir pagerina jų gijimą.

Procedūros nauda

 • Procedūra padidina varpos jautrumą, apimtį ir pagerina kraujo pritekėjimą.
 • Pagerėja lytinis potraukis, intymus gyvenimas ir pasitikėjimas savimi.
 • Kadangi procedūros metu naudojamas paties paciento kraujas, beveik nėra atmetimo reakcijos.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Peirono ligai gydyti.
 • Erekcijos sutrikimams šalinti.
 • Lytinio potraukio (orgazmo) gerinimui.

Kam netinkama ši procedūra?

 • Esant onkologiniams susirgimams.
 • Ar procedūra jums galima, tiksliau sprendžia gydytojas.

Procedūros eiga

 1. Konsultacija su gydytoju. Gydymas skiriamas, atsižvelgus į dabartinę jūsų sveikatos būklę ir anamnezę (ligos istoriją).

 2. Procedūros metu paimamas iš venos kraujas ir išcentrifuguojamas. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.

 3. Kelias dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Dažniausiai rekomenduojamos 1–3 procedūros.

Procedūros trukmė

Apie 30–60 min.

Konsultacija nemokama, jeigu yra užsiregistruojama gydymui. Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami.

Lytinio potraukio didinimo gydymas su ,,Regen Lab“ produkciją pirmos 3 procedūros – 699 Eur (vienos procedūros kaina), kitos 3 procedūros – 599 Eur (vienos procedūros kaina).

Moksliniai straipsniai: http://www.oatext.com/evaluation-of-the-benefit-of-using-a-combination-of-autologous-platelet-rich-plasma-and-hyaluronic-acid-for-the-treatment-of-Peyronies-disease.php

http://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(17)30234-5/fulltext