Sumažėjus lytiniam potraukiui, kai kurie vyrai griebiasi medikamentinių priemonių, kad padidintų savo geismą. Tačiau medikamentai suteikia tik momentinį efektą ir gali turėti nepageidaujamą šalutinį poveikį. Erekcijos sutrikimus galima gydyti inovatyvesniais ir modernesniais būdais, tokiais kaip  „Regen Lab“ terapija, kuri padeda susigrąžinti pasitikėjimą savimi intymiame gyvenime.

Kaip tai veikia?

Pagrindinis gydomasis elementas – paties paciento kraujas, tiksliau jo dalis su trombocitais. Jie skatina pažeistų audinių gijimą, todėl suleisti į problemines vietas gali išspręsti ne vieną sveikatos sutrikimą. Trombocituose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką. Šis metodas taikomas lytiniams sutrikimams gydyti, taip pat dermatologijoje, ortopedijoje, odontologijoje ir t. t.

Mūsų klinikoje naudojami aukščiausios kokybės šveicariška „Regen Lab“ produkcija, sulaukusi daugelio medicinos specialistų pripažinimo, sertifikuota CE, ISO, patvirtinta daugiau nei 84 sveikatos priežiūros institucijų ir turi virš 170 atliktų mokslinių tyrimų. Savo asortimente kompanija turi ir inovatyvią technologiją – „Cellular Matrix“. Tai yra trombocitų koncentrato ir hialurono rūgšties junginys, kuris užtikrina audinių drėgmę ir pagerina jų gijimą.

Procedūros nauda

  • Trombocitų koncentratas stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, naujų kraujagyslių susidarymą, dėl to pagerėja varpos kraujotaka, priplūsta daugiau kraujo.
  • Padidėja varpos apimtis ir jautrumas, pagerėja seksualinis gyvenimas.
  • Kadangi procedūros metu naudojamas paties paciento kraujas, atmetimo reakcija yra itin minimali.

Kam tinkama ši procedūra?

  • Peirono ligai gydyti.
  • Erekcijos sutrikimams šalinti.
  • Lytinio potraukiui (orgazmui) gerinti.

Kam netinkama ši procedūra?

  • Esant onkologiniams susirgimams.
  • Ar procedūra jums galima, tiksliau sprendžia gydytojas.

Procedūros eiga

1. Prieš procedūrą pasikonsultuosite su gydytoju, aptarsite procedūros eigą, sveikatos būklę ir lūkesčius.

2. Procedūros metu paimamas iš venos kraujas ir išcentrifuguojamas. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.

3. Kelias dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Dažniausiai rekomenduojamos 1–3 procedūros.

Procedūros trukmė

Apie 30–60 min.

Konsultacija nemokama, jeigu yra užsiregistruojama gydymui. Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami.

Erekcijos sutrikimų gydymas su „Regen Lab“ produkcija pirmos 3 procedūros – 699 Eur (vienos procedūros kaina), kitos 3 procedūros – 599 Eur (vienos procedūros kaina).