Visi žinome, jog tatuiruotė ilgalaikis dalykas, ir reikia pasiryžimo įamžinti ant savo kūno piešinį, kurio nebus taip paprasta atsikratyti. Pristatome paprastą,greitą, neskausmingą, efektyvų būdą šalinti tatuiruotes lazeriu greitai ir efektyviai. Tatuiruočių šalinimas lazeriu yra efektyvumu pirmaujanti priemonė šalinant nepageidaujamus ar nublukusius ornamentus nuo savo kūno. Tai greita, neskausminga, saugi, paprasta ir patikima procedūra.

Procedūros lazeriu privalumai:

  • Greita ir neskausminga. Procedūra užtrunka 15–30min.
  • Efektyvu ir paprasta. Greitai matomas rezultatas, legnva priežiūra po procedūros
  • Saugu ir patikima. Akivaizdus rezultatas be šalutinio poveikio tikimybės.

Kaip šalinamos tatuiruotės

Tatuiruotes šalinant lazeriu – siunčiamas trumpas, tačiau stirpus impulsas. Procedūros esmė suskaidyti odoje esantį pigmentą, kad būtų lengviau jį pašalinti kai odoje prasideda suaktyvintas atsinaujinimo procesas. Lazerio spindulys yra nukreiptas tiesiai į ląsteles, kurių sudėtyje yra pigmento (dažo). Pacientas gali jausti šildymo efektą tatuirotės naikinimo plote, tačiau tai greitai praeina.

Procedūrų kiekis, kartojimas, priežiūra prieš / po procedūros

Procedūrų kiekis priklauso nuo tatuiruotės spalvos intensyvumo, dažo kiekio ir gylio, kūno vietos, kurioje ji yra. Kuo tamsesnė paciento oda, tuo pigmentas šalinamas sunkiau. Daugiau kartų gali prireikti ir itin ryškioms, profesionalioms tatuiruotėms pašalinti. Mėgėjiškoms tatuiruotėms reikės 2–3 procedūrų, o profesionalioms gali prireikti 4–5 procedūrų. Specialaus pasiruošimo prieš procedūrą nėra. Po procedūros  patartina vengti UV ir saulės spindulių arba naudoti stiprią apsaugą nuo saulės. Šalutinis poveikis ar gydomos zonos surandėjimas nepastebėtas. Procedūros dažnumas 1 kartai per mėnesį.

Tatuiruočių naikinimo lazeriu kaina:

1 cm2 – 35–55 Eur,

5 cm2 – 55–85 Eur,

10 cm2 – 85–125 Eur,

perkant 3 proc. kursą taikome 15 % nuolaidą!*

Nustatant kainą yra skaičiuojamos tatuiruotės ribos ir neesant pilnai užpildytam plotui tatuiruote, gydytoja įvertina ir nustato kainą.

Gydytojo – dermatologo konsultacija nemokama – atliekant procedūrą.

Kainoraštis:

Tatuiruočių šalinimas lazeriu