Švelni frakcinio lazerio veido procedūra – puikus pasirinkimas norint pasiruošti šventėms!

Ši procedūra padeda susigrąžinti veido skaistumą, sumažinti smulkias ar vidutines raukšleles, bei tinkama išsiplėtusiomis poromis!

Kada  dažniausiai atliekamas švelnus frakcinio lazerio  pilingas?

Švelnus frakcinio lazerio pilingas ypač tinka siekiant greito ir efektyvaus veido stangrinimo – atjauninimo. Taip pat tinka odai, linkusiai į aknę, su išsiplėtusiomis poromis, esant paviršinėms raukšlėms.

Ar švelnus frakcinio lazerio pilingas skausmingas?

Dažniausiai procedūra nėra skausminga. Procedūros metu ir po jos, kelias dienas pacientas jaučia nestiprų odos perštėjimą. Po procedūros galimas paraudimas ir šioks toks lengvas odos perštėjimas, bet kitą dieną tikrai galima grįžti į kasdieninius darbus.

Kuo skiriasi švelnus frakcinio lazerio pilingas nuo frakcinio odos atnaujinimo?

Švelnus frakcinio lazerio pilingas yra švelni procedūra, kuri rekomenduojama mažai odos problemų turintiems ar jų neturintiems, bet norintiems pasigražinti žmonėms, bei įgauti „WOW“ efektą. Ypač rekomenduojama prieš didžiąsias gyvenimo šventes. Šios procedūros metu pašalinama maždaug 5 proc. odos paviršiaus, frakcinio odos atjauninimo metu pašalinama apie 15-25 proc. odos paviršiaus, todėl ši procedūra yra gerokai stipresnė, rekomenduojama žmonėms, kurie turi odos defektų ir problemų.

Procedūros poveikis:

  • Gerėja odos regeneracija;
  • Pašviesina pigmentines dėmes;
  • Oda tampa švelnesnė ir elastingesnė;
  • Nyksta smulkios raukšlelės;
  • Susitraukia poros;
  • Skatinama kolageno gamyba.
Kainoraštis:

Švelnus frakcinis odos pilingas