Laikas su drauge – tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas! Įrodyta, kad tikras ryšys tarp draugių yra labai svarbus mūsų sveikatai ir laimei. Niekas taip nestiprina tarpusavio ryšio, kaip turiningai praleistas laikas drauge. 


Specialus pasiūlymas jaunoms panelėms: įsigydami individualią makiažo pamokėlę dviems asmenims, DOVANOSIME dvi „Airbase“ akių šešėlių paletes tau ir tavo draugei! 


Individuali makiažo pamokėlė draugėms – makiažo pamoka paauglėms mergaitėms, norinčioms išmokti taisyklingai ir pagal amžių pasidaryti makiažą. Specialistė papasakos ir paaiškins visas būtinas makiažo taisykles, padės parinkti spalvas, kurios tinka būtent Jums. Sužinosite, kaip prižiūrėti bręstančią odą ir kokios kosmetikos priemonės Jums tinkamos. Makiažo pamokėlę veda ir į visus rūpimus klausimus atsako kosmetologė Marija Redikaitė.  

Pamokėlės eigoje išmoksite: 

  • pasirinkti tinkamą makiažo pagrindo bazę pagal Jūsų odos tipą;
  • tinkamai išsirinkti makiažo pagrindą (krempudrą);
  • maskavimo būdų paslaptis; 
  • kontūravimo subtilybes; 
  • kaip pasidaryti lengvą akių makiažą; 
  • tinkamą antakių paryškinimą; 
  • pasirinkti deramus lūpų dažus. 

Makiažo pamokėlės trukmė – 2 val. 

Makiažo pamokėlės kaina (dviems asm.) – 80 Eur. 


„Airbase“ akių šešėlių paletė – tai didelės pigmentacijos akių šešėliai, kurie tinka bet kuriai progai! 40 skirtingų atspalvių suteikia daug laisvės ir galimybių kuriant akių makiažą. Vienoje paletėje viskas – ilgai išliekančios, stipriai pigmentuotos, lengvai derančios spalvos. Paletę paprasta naudoti, tinka visiems odos tipams. Tai akių šešėlių paletė, kurią privalote turėti, nesvarbu, ar esate visažistas, ar ne! 


*** Specialus pasiūlymas galioja 12–18 metų amžiaus paauglėms mergaitėms. 

Paskubėkite, nes vietų skaičius ribotas!
Būtina išankstinė registracija.
 
Susidomėjote pasiūlymu? Turite klausimų? 
Maloniai kviečiame su mumis susisiekti: 
 
Tel. +370 640 45761
El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.