Nėščiųjų priežiūros programa – tai būsimos motinos ir vaisiaus sveikatos tikrinimo programa. 

Ąžuolyno medicinos klinikoje nėščiosiomis rūpinasi ir jas prižiūri gydytoja akušerė-ginekologė Violeta Tamulienė, atliekamos gydytojų konsultacijos, laboratoriniai ir echoskopiniai tyrimai. 

Laikantis nuoseklios priežiūros programos, nėšiosioms suteikiama taip reikalinga ramybė ir saugumas išgyvenat vieną svarbiausių moters gyvenimo etapų – nėštumą. 

 

„Esu čia, kad padėčiau.“

„Viena mylimiausių mano tapytojų yra pasakiusi, kad paveikslas yra gražus tik tam tikru momentu, tam tikroj aplinkoj ir tik tam tikram žmogui. Taip ir aš, dirbdama mylimą darbą ir apsupta profesionalios komandos, esu pačia savimi.

Nors su ginekologinėmis problemomis bent kartą tenka susidurti kiekvienai moteriai, daugeliui jų tai vis dar išlieka nemaloni tema, apie kurią drovimasi kalbėti. Dėl nepagrįstos baimės atsiradę simptomai ignoruojami ir kreipiamasi per vėlai. Todėl Jūsų pareiga – stebėti savo organizmą ir atsiradusius nepageidaujamus simptomus, o mano – Jus išgirsti ir padėti“ – gydytoja akušerė-ginekologė Violeta Tamulienė.     

    

    

    

    

   

SPECIALUS PASIŪLYMAS besilaukiančioms!

NUOLAIDA NĖŠČIŲJŲ PROGRAMAI + DOVANOS!

Nėščiųjų priežiūros programa (I trimestras – iki 14 sav.) (du vizitai) – 470 Eur 350 Eur

Nėščiųjų priežiūros programa (II trimestras – 14–28 sav.) (trys vizitai) – 290 Eur 170 Eur

Nėščiųjų priežiūros programa (III trimestras – 29–40 sav.) (keturi vizitai) – 380 Eur 255 Eur

Nėščiųjų priežiūros programa (I, II, III trimestrai) – 1140 Eur 775 Eur

 

 

Pirkdami nėščiųjų programą, dovanojame Jums sertifikuotos 100 % natūralios kilmės ekologiškos kosmetikos GAMARDE produktus!

Įsigijus nėščiųjų priežiūros programą, Jums priklausys:

  • GAMARDE „Bébé Gel LAvant“ prausimosi gelis (kaina – 23,99 Eur) skirtas kūnui ir plaukams negriaužiantis akių bei malonaus kvapo. Švelnina plaukus, oda apsaugoma nuo sudirgimų. Sudėtyje yra alavijo ekstrakto, „Gamarde“ terminio šaltinio vandens.
  • GAMARDE „Cream Change“ natūralus kremas kūdikiams nuo iššutimų (kaina – 14,99 Eur). Tai raminantis kremas nuo išbėrimų ir odos sudirgimų. Cinko dioksidas užtikrina apsaugą nuo sauskelnių sukeliamo odos šutimo. Aktyvios medžiagos: bičių vaškas, kalendros gėlių ekstraktas, argano aliejus ir gamarde terminis šaltinio vanduo. 
  • GAMARDE „Soin Nourrissant“ natūralus maitinantis kūno kremas kūdikiams ir vaikams (kaina – 13,99 Eur). Tai hipoalerginis kremas. Ši priemonė drėkina, ramina ir apsaugo kūdikio odą, palikdama ją švelnią ir elastingą. Sertifikuota 100% natūralios kilmės ekologiška kosmetika. 

 

Daugiau apie nėščiųjų programą skaitykite čia

Registracija: 

Tel.: +370 640 45761

El. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.