Leiskite sau sužydėti! Moters dienos proga kviečiame pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais.

 

Kaip ir bet kurie kiti organizmo audiniai, taip ir moteriški lytinių organų audiniai, bėgant laikui praranda savo natūralias savybes. Keičiasi jų spalva ir forma, mažėja elastingumas, suprastėja jautrumas. Ypatingai šios problemos paūmėja po gimdymo ir menopauzės metu. Pakitęs estetinis vaizdas dažnai sukelia nepasitikėjimą savimi, mažina lytinį potraukį ir trukdo pilnavertei gyvenimo kokybei. Šią problemą galima išspręsti atliekant lytinių lūpų korekciją su hialurono rūgšties užpildais, kurie padės susigrąžinti prarastą formą, pagerins estetinį vaizdą ir gyvenimo kokybę.

Procedūros nauda:

  • Tai yra paprasta, neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra, padedanti pasiekti geidžiamą lytinių lūpų išvaizdą.
  • Hialurono rūgšties užpildai padidina audinių putlumą, sugrąžina lytinėms lūpoms formą, pagerina tonusą ir estetinį vaizdą.
  • Injekcijos taip pat gali būti taikomos, jeigu norite pakoreguoti lytnių lūpų formą, net kai ir nėra aiškios audinių nusidėvėjimo ar suglebimo problemos.

 

PASIŪLYMAS:

1. Lytinių lūpų užpildai - korekcija hialurono injekcijomis 290-360 eur. -> 250-310 eur.

 

Daugiau apie lytinių lūpų užpildus >

  

 

*AKCIJA GALIOJA VISĄ KOVO MĖNESĮ TIK PATEIKUS NUOLAIDOS KODĄ „MotersDiena"

Neradote dominančio pasiūlymo? Kviečiame įsigyti dovanų kuponą bet kuriai kitai Ąžuolynas Medical Clinic & Spa teikiamai procedūrai!

Daugiau pasiūlymų >