Atkurkite tobulą lūpų formą bei suteikite ilgalaikį drėkinimą! Visą vasario mėnesį TEOSYAL RHA Kiss® lūpų užpildams taikoma 14% nuolaida. 

 

Teosyal RHA Kiss® - tai dinaminės, stabilizuotos hialurono rūgšties, gelinės konsistencijos preparatas, kuriuo koreguojamos lūpos. Šaltuoju metų sezonu lūpos dažniau sausėja, šerpetoja, tampa nelygios, jose atsiranda skausmingų įtrūkimų. Sveiką ir gražią lūpų būklę atkurti padės hialurono rūgšties užpildų injekcijos, suteikiančios ilgalaikį drėkinimą bei gerinančios odos struktūrą, o rezultatais džiaugtis galėsite net 6-12 mėnesių.

Nauja patentuota formulė pasižymi išskirtiniu minkštumu bei dinamiškumu ir suteikia:

  • ilgalaikį poveikį (6–12 mėn.);
  • natūralius rezultatus;
  • aukštą drėgmės lygį;
  • geresnę lūpų tekstūrą;
  • smulkių raukšlių sumažėjimą aplink lūpas.

Atlikus lūpų putlinimą su TEOSYAL® RHA Kiss, lūpos tampa ne tik putlesnės, bet ir raudonesnės. Procedūra nepakeičia žmogaus šypsenos, mimikų, o dėl aukštos preparato kokybės, užpildas lūpose nėra net juntamas ir nesusidaro gumulėliai.

TEOXANE yra tarp trijų geriausių hialurono rūgšties odos užpildų gamintojų pasaulyje, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti lūpų putlinimo paslaugą su kokybiškiausiais preparatais.

 

Neradote dominančio pasiūlymo? Kviečiame įsigyti dovanų kuponą bet kuriai kitai Ąžuolynas Medical Clinic & Spa teikiamai procedūrai!

Daugiau pasiūlymų >