Depiliacija vašku yra vienas populiariausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus. Tai efektyvi priemonė, kuri padeda atsikratyti nemalonių pojūčių, kurie lieka po skutimosi peiliuku bei užtikrina ilgalaikį poveikį.

Mūsų klinikoje depiliacija atliekama profesionalia ir revoliucine Skin's technologija. Skin's plaukų šalinimo technika yra efektyvus būdas pašalinti nepageidaujamus plaukus, todėl stebina rezultatais tiek moteris, tiek vyrus. Skin's profesionali plaukų šalinimo priemonė – tai meistriškumo ir išskirtinumo simbolis.

Kodėl verta rinktis Skin's?

  • Įkaista greitai žemoje temperatūroje. Šie vaškai tirpsta esant itin žemai temperatūrai, todėl jų naudojimo temperatūra yra daug žemesnė nei tradicinių vaškų.
  • Technologijos lankstumas. Skin's vaškams nereikia naudoti depiliacinių juostelių – jie yra tepami tiesiai ant odos vienu judesiu mažu ir dideliu plotu, todėl yra praktiški ir greiti, užtikrinama maksimali higiena.
  • Beveik neskausminga. Skin's technologija apima visus plaukus – net trumpiausius ir atspariausius, todėl švelniai juos ištraukia neprilimpant prie odos.
  • Drėkinama oda. Skin's tinka visų tipų odai, net jautriausiai. Sistema apima specialius vaško prieš ir po vaškavimo produktus, kad oda būtų drėkinama ir minkšta.
  • Ilgai išliekantis rezultatas. Lyginant su tradiciniais vaškais, Skin's gali pasiekti netgi tuos plaukus, kurie yra anageno fazėje, todėl ši vaško technologija ilgina laiko intervalus tarp procedūrų.
  • Lengvas padengimas. Skin's vaškai tepami paprastai ir greitai nenaudojant juostelių, todėl pašalinami nuo odos vienu judesiu lengvai, maloniai ir neskausmingai.

Pasinaudokite mūsų specialiu pasiūlymu!
Kojų (15–25 €) ir bikini (18–21 €) depiliacija inovatyvia Skin's aplikacijos sistema https://www.skinsbestbrazilianwaxing.com ir gaukite DOVANŲ 30 min. veido masažą (35 €)!

Daugiau informacijos:
tel. +37064045761
el paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.