Apsilankyti pas specialistus rekomenduojame ne tik susidūrus su negalavimais, bet ir profilaktiškai! Kviečiame pasirūpinti savo gera savijauta ir pasinaudoti specialiu pasiūlymu. 

 

PASIŪLYMAS:

Išsami gydytojos endokrinologės konsultacija + skydliaukės su regioniniais mazgais echoskopija + pirminė skydliaukės ištyrimo programa (kraujo tyrimas) TIK 79 eur. 

 

Endokrinologija tiria endokrinologines ligas, kurias sukelia sutrikusi skydliaukės veikla. Šis mažas organas kaklo srityje gamina hormonus, kurie atlieka nepaprastai svarbias funkcijas: reguliuoja medžiagų apykaitą, žmogaus organizmo vystymąsi, kūno temperatūrą, cholesterolio kiekį kraujyje ir daugybę kitų reikšmingų gyvybinių procesų. Kai skydliaukė tinkamai neatlieka savo darbo, gali būti susergama tokiomis ligomis kaip cukriniu diabetu, struma, hipofiziniu nanizmu ir t. t.

Įtarus skydliaukės veiklos sutrikimus, būtina kreiptis pas gydytoją endokrinologą. Mūsų klinikoje dirbantis gydytojas endokrinologas paskirs Jums reikiamus tyrimus, kad būtų išsiaiškinta tiksli diagnozė ir pasiūlytas efektyviausias gydymas. ,,Ąžuolyno“ klinika ir SPA išsiskiria tuo, kad gali paskirti naują gydymą Lietuvoje – bioidentiškus hormonus. Tai gydymas hormonais, kurie labai artimi žmogaus sintetinamiems hormonams, o dozė pacientui parenkama individualiai. Šis gydymo metodas padeda pasiekti itin gerus rezultatus sprendžiant tiek vyrų, tiek moterų hormonų disbalanso sukeltas problemas.

Kiekvienam pacientui skiriamas šiltas dėmesys ir rūpestis, suteikiama pagalba ir informacija apie ligų gydymą ar jų profilaktiką. Rūpintis skydliaukės sveikata yra nepaprastai svarbu, todėl neatidėliokite vizito pas gydytoją ir susitarkite dėl endokrinologo konsultacijos jau dabar!

Echoskopiniai tyrimai ir įprastos jų kainos >