PASIRŪPINKITE ODOS, PLAUKŲ BEI NAGŲ BŪKLE - NEMOKAMA DIAGNOSTIKA VUDO LEMPA!

Dovanojame nemokamą diagnostiką su VUDO lempa! Procedūra su VUDO lempa padeda pastebėti įvairius veido, kūno, galvos odos ir nagų pakitimus, kurie gali būti tam tikrų ligų priežastimi. Viena iš tokių ligų – grybelis. Ši liga pasireiškia tokiais simptomais kaip pleiskanojimas, paraudimas, niežulys, kietos pūslelės, odos įtrūkimai, šlapiavimas, o plaukų grybelio atveju, atsiranda ir išplikusių plaukų židiniai. 

Naudojant VUDO ultravioletinių spindulių šviesą, pažeistos odos vietos švyti skirtingomis spalvomis, priklausomai nuo grybelio ar kitos ligos tipo ir odos būklės. 3 x dioptrijų didinamasis stiklas padeda iš pakankamai mažo atstumo apžiūrėti odą ir geriau pastebėti pažeistas vietas. Nustačius susirgimą, galima paskirti gydymą arba reikiamus tyrimus nuodugnesnei diagnozei. 

VUDO lempa taip pat gali nustatyti odos tipą – tai itin svarbu renkantis tinkamas odos priežiūros priemones. Ultravioletinių spindulių šviesa padeda identifikuoti sausesnes ar drėgnesnes odos vietas, negyvų ląstelių sluoksnius ir taip diagnozuoti Jūsų odos būklę.

 

Įprasta diagnostikos kaina 30 eur. Užsiregistravus dermatologo, kosmetologo, mikropigmentacijos ir nagų priežiūros meistrų konsultacijoms bei procedūroms DIAGNOSTIKA NEMOKAMA!