VIP SPA ritualai veidui su „Morjana“ kosmetika – tai prabangi atgaiva Jūsų veidui. Oda reikalauja ypatingos priežiūros, todėl daugelis stengiamės ją puoselėti kaip tik išmanome. Suteikus odai tai, ko jai reikia, ji atsidėkoja sveika, jaunatviška ir švytinčia išvaizda. VIP SPA ritualų veidui metu, rūpinamasi oda ne tik parenkant tinkamas kosmetikos priemones, bet ir palepinant masažu. Meistriški masažuotojo judesiai suaktyvina odai naudingus procesus, atpalaiduoja, mažina emocinę įtampą ir stresą. 

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė. 

Mūsų klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.

SPA ritualai veidui:

  • „Didingas grožis“ (Sublime Ritual) – skirtas dehidratuotai, išsausėjusiai ir susilpnėjusiai odai.
  • „Neblėstantis žavesys“ (Zouina Ritual) – skirtas suglebusiai, pavargusiai ir papilkėjusiai odai.
  • „Spindesys“ (Splendor Ritual) – skirtas storai, riebiai ir mišriai odai.
  • „Prabangus amžius“ (Sumptuous Ritual) – skirtas susilpnėjusiai, papilkėjusiai, brandžiai odai.

Procedūros eiga

1. Demakiažas. Pašalinamas makiažas, nuvaloma oda.

2. Odos šveitimas. Veido, kaklo ir dekoltė oda nušveičiama su šveitikliu, kad būtų pašalintos negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai.

3. Veido ir kaklo masažas. Giliai atpalaiduojantis masažas su aliejais.

4. Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Priklausomai nuo odos tipo ir būklės, oda palepinama kremu, eliksyru, losjonu ar kitomis „Morjana“ priemonėmis.

Procedūros trukmė

Apie 1 val. 30 min.