VIP SPA ritualai visam kūnui su „Morjana“ kosmetika – tai išskirtinis dėmesys Jūsų odai ir kūnui. Oda nuolat veikiama agresyvių išorinių veiksnių, o su amžiumi ji nebegeba taip gerai su šiais veiksniais kovoti. Prabangios priemonės atgaivins odą, o masažuotojo rankų prisilietimai suteiks magiškų potyrių. VIP SPA ritualas kūnui padės maksimaliai atsipalaiduoti ir nuraminti mintis.

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė. 

Mūsų klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.

SPA ritualai kūnui: 

  • „Rytietiškas malonumas“ (Orient Delight Ritual) – stangrina, drėkina, maitina ir regeneruoja odą.
  • „Tūkstantis ir viena naktis“ (Thousand and One Night Ritual) – šalina negyvas odos ląsteles, drėkina, maitina ir atpalaiduoja.
  • „Klajoklių paslaptys“ (Nomad Secrets Ritual) – stangrina, maitina, švelnina.
  • „Prabangus gintaras“ (Sumptuous Amber Ritual) – lieknina, atpalaiduoja, regeneruoja.
  • „Medinos lobiai“ (Medina Treasures Ritual) – lieknina, stangrina, atgaivina.
  • „Aštrus malonumas“ (Spicy Delight Ritual) – didina odos tonusą, maitina, atpalaiduoja, atgaivina.
  • „Imperatoriškas poilsis“ (Imperial Ritual) – švelnina, maitina ir drėkina.
  • „Agarmedžio vilionė“ (Voluptuous Oud Ritual) – stangrina, maitina, atpalaiduoja, lieknina.

Procedūros eiga

1. Odos prausimas. Pasirūpinama viso kūno švara, oda paruošiama tolimesnėms procedūroms.
2. Odos šveitimas. Šveitiklio ir profesionalių meistro judesių kombinacija giliai atpalaiduoja ir nušveičia negyvas odos ląsteles. 
3. Kūno įvyniojimas. Priklausomai nuo ritualo, visa kūno oda padengiama kauke ir įvyniojama į specialią plėvelę ar antklodę.
4. Kūno masažas. Gilus, atpalaiduojantis masažas, kuris padeda pamiršti visus rūpesčius. 

Procedūros trukmė

Apie 2 val.