Kūno įvyniojimas – tai grožį puoselėjantis metodas, kurio metu ant odos užtepamos įvairios teigiamą poveikį turinčios kaukės ir įvyniojama į specialią plėvelę ar kitą priemonę. Kūno įvyniojimai pagerina kraujotaką, limfos apytaką, stangrina odą, tobulina kūno linijas, kovoja su celiulitu. VIP procedūra su „Morjana“ gasulu – moliu, išgaunamu Maroko kalnuose – šalia visų kūno įvyniojimo privalumų, švelniai nuplaus odos nešvarumus ir riebalus, prisotins odą mineralais ir vitaminais, ją skaistins ir drėkins.

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė. 

Mūsų klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.

Procedūros eiga

1. Odos prausimas. Oda paruošiama tolimesnėms procedūroms. 
2. Odos šveitimas. Nušveičiamas visas kūnas – taip pašalinamos odos paviršiuje susikaupusios negyvos odos ląstelės. 
3. Kūno įvyniojimas su gasulu. Oda padengiama gasulo pasta ir įvyniojamas į specialią plėvelę.
4. Kūno masažas. Masažas, padedantis pamiršti nuovargį ir kamuojančius rūpesčius. 

Procedūros trukmė

1 val. 30 min.