VIP masažas su „Morjana“ – tai dar didesnė atgaiva kūnui ir sielai. Jis gydo, atpalaiduoja, mažina raumenų skausmus, teigiamai veikia psichinę sveikatą. Masažo meistrai žino žmogaus slaptas kūno kerteles, kurias stimuliuojant sukuriamas gydomas ir atpalaiduojamas poveikis. Tai padeda išsivaduoti iš emocinės įtampos, streso ir visų rūpesčių – tai ypač svarbu šiuolaikiniame pasaulyje. Toks atpalaiduojantis poilsis gali tapti nedidele švente Jūsų kasdienybėje, padedančia išlaikyti gerą savijautą.

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė. 

Mūsų klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.

VIP masažai su „Morjana“

  • „Morjana“ aromaterapinis masažas – skirta norintiems ne tik pajusti masažuotojo rankų, bet ir kvapų magiją. Eteriniai aliejai papildomai puoselėja Jūsų savijautą ir suteikia malonių emocijų bei akimirkų.
  • „Morjana“ limfodrenažinis masažas – šio masažo metu suaktyvinamas limfos tekėjimas ir kraujotaka, dėl ko mažėja patinimas, stangrėja oda. Šis masažas tai puiki celiulito ir venų varikozės prevencija.
  • „Morjana“ karštų akmenų masažas – tai puikiai atpalaiduojantis masažas, kuris šalina raumenų įtampa, skausmą, teigiamai veikia nervų sistemą, mažina emocinę įtampą.
  • „Morjana“ klasikinis masažas – tai visų kitų masažų pradininkas, kuris atpalaiduoja fiziškai ir emociškai, slopina raumenų skausmus, gerina kraujotaką.
  • „Morjana“ anticeliulitinis masažas – tai yra puiki priemonė gydyti celiulitui ar norint jo išvengti. Masažo metu aktyvinama limfotaka, kraujotaka, mažinamas riebalinis sluoksnis, stangrinama oda, dailinamos kūno linijos.

Masažams naudojami 100 % natūralūs gintaro, muskuso, atlasinių kedrų, pipirmėčių, cinamono ir apelsinų, verbenos, jazminų, apelsinų ir medaus, argano, argano ir nerolio, agarmedžio aliejai. 

Procedūros trukmė

Masažas trunka apie 1 val., tačiau galite pasirinkti ir 1 val. 30 min. trukmės masažą.