Mini VIP SPA ritualai – tai magiško poilsio dozė kojoms, nugarai, rankoms arba pėdoms. VIP SPA ritualų metu lepinama tiek oda, tiek kūnas. Įvairios „Morjana“ kosmetikos priemonės drėkina, maitina odą, stabdo senėjimo procesus, o masažas atpalaiduoja, pagerina organizmo funkcijas, šalina nuovargį. Priežiūra reikalinga visam Jūsų kūnui – pasirūpinkite juo, apdovanodami save mini VIP SPA ritualu. 

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė. 

Mūsų klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.

SPA ritualai kūnui: 

  • „Pabėgimas į Uzudo krioklius“ (Escape to Ouzud‘s Waterfall) – skirtas pavargusioms kojoms, kurias kamuoja sunkumo jausmas. Ritualas paskatina limfos tekėjimą, atgaivina ir pašalina kojų nuovargį.
  • „Gražuolė Bahija“ (Bahia Back Ritual) – skirta nugarai. Ritualas atpalaiduoja nugarą, taip pat pamaitina nugaros odą.
  • „Meilus prisilietimas“ (Oriental Softness For Hands) – skirtas rankoms. Ritualas drėkina, maitina rankų odą, mažina senėjimo požymius ir veikia prevenciškai. 
  • „Egzotiškas švelnumas“ (Oriental Softness For Feet) – ritualas skirtas pėdoms. Oda pamaitinama, sudrėkinama, pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis.

Procedūros eiga

1. Odos prausimas / vonelė. Oda paruošiama tolimesnėms procedūroms.
2. Odos šveitimas. Nušveičiamos negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai.
3. Įvyniojimas. Užtepus ant odos kaukę, įvyniojama į specialią plėvelę.
4. Masažas. Tai padeda geriau įsigerti priemonių veikliosioms medžiagoms, atpalaiduoja, ramina. 
5. Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Kad oda būtų maksimaliai sudrėkinta ir pamaitinta, gali būti užteptas ,,Morjana“ kremas, eliksyras, gelis ar kita priemonė. 

Procedūros trukmė

Apie 1 val.