Džiaugsmas apima mus ne dėl to, kad pilve ima plazdėti iš kažkur staiga atsiradę drugeliai. Viskas daug mažiau romantiška – džiaugsmas apima dėl organizme išsiskiriančių hormonų. Šokolado molekulės stimuliuoja džiaugsmo hormonų endorfino ir serotonino gamybą. Tad galima sakyti, kad šokolado procedūra yra laimės ir džiaugsmo procedūra.

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–500 C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min.)

Po pirties seka kūno šveitimas, kurio metu bus pašalinti susikaupę nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. (30 min.)

Galiausiai, ritualo svarbiausia dalis – šokoladinis viso kūno masažas.  Procedūros metu naudojamas šokoladas intensyviai drėkina ir tonizuoja odą. Šokoladas maitina odą aktyviais elementais ir veikia centrinę nervų sistemą kaip antidepresantas; dėl sudėtyje esančių kofeino ir tanino elementų pasižymi stimuliuojančiu poveikiu; prisotina odą kalcio, kalio, magnio bei pakelia nuotaiką. (30 min.)

Ritualo trukmė 90 min.

Procedūra atliekama skirtingose kabinetuose.

Susisiekite ir išbandykite šokoladinį laimės ir džiaugsmo SPA ritualą!

Kainoraštis:

SPA ritualai

SPA ritualas ,,Pailsėkime“
90 €
Mini VIP SPA ritualai kūnui su ,,Morjana“
70 €
VIP SPA ritualai kūnui su ,,Morjana“
140 €
VIP SPA ritualas veidui su ,,Morjana“
90 €
VIP SPA ,,Morjana“ kūno įvyniojimas su gasulo moliu
90 €
VIP SPA ritualas akių sričiai su ,,Morjana“
90 €
VIP SPA masažai su ,,Morjana“
70-90 €