Peirono liga yra dažnai tarp įvairus amžiaus vyrų pasitaikantis varpos sutrikimas. Ši liga dažniausiai atsiranda dėl traumų, patiriamų sueities metu. Pagrindinė traumų priežastis – nepakankama lytinių organų lubrikacija. Sueities metu yra patiriamos mikrotraumos, kurios vėliau gyja ir jų vietoje susidaro neelastingi ir kieti randai. Ši problema kenkia lytinio akto kokybei ir yra linkusi progresuoti, o vėlesnėse stadijose, dėl Peirono ligos, lytiškai santykiauti gali tapti neįmanoma. Peirono ligos požymiai:

 • Kreiva varpa
 • Varpos skausmas (skauda varpą; skauda varpos galiuką)
 • Erekcijos disfunkcija

Peirono ligos gydymas

Kad ir koks gydymo būdas būtų parinktas, pagrindinis gydymo tikslas – varpos tiesinimas. Įprastai problema yra sprendžiama atliekant chirurginę penio tiesinimo operaciją, tačiau ši procedūra yra sudėtinga. Dabar yra paprastesnis būdas problemai spręsti – Peirono ligos gydymas PRP procedūra.

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų paties kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientus jaudinanti dalis, bet jaudinti nėra ko. Varpa yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Pirminis rezultatas matomas iškart, o ilgalaikis rezultatas ateina per kelias savaites. Akivaizdžiai pagerėja varpos funkcija, pagerėja kraujo pritekėjimas, padidėja varpos apimtis. Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami. Gydymą atlieką  seksologė - ginekologė Lina Čiaplinskienė.

Svarbiausia, kad PRP metodas atliekamas su Šveicarų kompanijos „Regen Lab“ produkcija, kuri turi patvirtintus rezultatus iš daugiau nei 150 atliktų klinikinių tyrimų. „Regen Lab“ rinkiniai turi CE sertifikatą ir yra patvirtinti daugiau kaip 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų. Tarp medicinos specialistų „Regen Lab“ prietaisai pripažįstami kaip vieni patikimiausių ir veiksmingiausių PRP gaminimo priemonių.
PRP procedūra taikoma ne tik Peirono ligai gydyti, bet ir esant erekcijos sutrikimams dėl cukraligės, širdies ir kraujagyslių ligų, vyrams, kurie daug sportuoja ir vartoja preparatus, didinančius kūno masę - šie preparatai neigiamai veikia lytinę funkciją. Į Ąžuolyno medicinos kliniką kreipiasi ne tik sportininkai, bet ir patys gydytojai urologai – tai didžiausia mūsų sėkmės istorija.“

PRP terapija yra novatoriška, šio amžiaus procedūra, visų pirma pradėta taikyti plastinėje chirurgijoje, pooperacinių žaizdų gydymui. Pasiekus puikių rezultatų, toliau ji plėtėsi į kitas sritis: dermatologiją, ortopediją, stomatologiją, ginekologiją, lytinių ligų gydymą. Galime didžiuotis, kad šią procedūrą pradėjome naudoti vieni pirmųjų Europoje, iki šiol iš visų Pabaltijo šalių PRP  terapija erekcijos sutrikimams gydyti atliekama tik Kaune, „Ąžuolyno medicinos klinikoje“, esančioje „Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centre“.

Konsultacijos metu gydytojas parenka, koks gydymas Jums tinkamesnis ir kokius preparatus naudoti. Konsultacija nemokama jeigu yra užsiregistruojama gydymui.

Peirono ligos gydymas su Regen Lab PRP produkcija pirmos 3 proc. - 699 eur (vienos procedūros kaina), sekančios 3 proc - 599 eur (vienos procedūros kaina)

Susisiekite dabar ir mes padėsime jums atsikratyti jus kamuojančių intymių problemų!

Moksliniai straipsniai: http://www.oatext.com/evaluation-of-the-benefit-of-using-a-combination-of-autologous-platelet-rich-plasma-and-hyaluronic-acid-for-the-treatment-of-Peyronies-disease.php

http://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(17)30234-5/fulltext

 

Kainoraštis:

Seksualinių sutrikimų gydymas vyrams