Pagrindinė makšties lichensklerozės (dar kitaip vadinamos – kerpligės) priežastis yra stresas. Paprasčiausias būdas spręsti problemą – nestresuoti. Bet sunku tai daryti galvojant apie ligą ir jos sukeliamą diskomfortą. Tad mes siūlome iš esmės spręsti ligą pas mus klinikoje, naudojant naują ir veiksmingą metodą – gydymą trombocitais praturtinta plazma.

Sprendimas – PRP injekcijos makšties lichensklerozės gydymui

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų pačios kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientes jaudinanti dalis, bet jaudintis nėra ko. Gydoma vieta yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą.

Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami. Gydymą atlieką  seksologė - ginekologė Lina Čiaplinskienė.

Konsultacijos metu gydytojas parenka, koks gydymas Jums tinkamesnis ir kokius preparatus naudoti. Konsultacija nemokama jeigu yra užsiregistruojama gydymui.

Gydymas su RegenLab PRP - 220 - 270 eur

Gydymas su RegenLab PRP ir haliuronu (Cellular Matrix) - 340 - 410 eur

Gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP - 470 eur

Gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP su haliuronu (Cellular Matrix) - 540 eur

Susisiekite ir mes išspręsime jus kamuojančias problemas!

 

Kainoraštis: