Makšties atrofija yra makšties liga, kurios metu plonėja makšties sienelė. Pagrindinė problema, kylanti dėl makšties atrofijos yra makšties sausumas. Išsausėjusi makštis trukdo kokybiškam lytiniam gyvenimui, tampa sunku arba neįmanoma pasiekti orgazmą, tai gali paskatinti kitas psichologines problemas. Tai pat, esant makšties sausumui, padidėja infekcijų ir uždegimų rizika. Dažniausiai problema kyla menopauzės metu dėl pakitusio hormonų balanso, tad gali atrodyti, kad sprendimas problemai yra sunkiai įmanomas. Bet taip nėra, nes dabar mes turime veiksmingą ir paprastą būdą makšties atrofijai gydyti.

Sprendimas – PRP injekcijos makšties atrofijos gydymui

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų pačios kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientes jaudinanti dalis, bet jaudintis nėra ko. Gydoma vieta yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą.

Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami. Gydymą atlieką  seksologė - ginekologė Lina Čiaplinskienė.

Konsultacijos metu gydytojas parenka, koks gydymas Jums tinkamesnis ir kokius preparatus naudoti. Konsultacija nemokama jeigu yra užsiregistruojama gydymui.

Makšties atrofijos gydymas su Regen Lab PRP - 220 - 270 eur

Makšties atrofijos gydymas su  Regen Lab PRP ir haliuronu (Cellular Matrix) - 340 - 410 eur

Makšties atrofijos gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP - 470 eur

Makšties atrofijos gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP su haliuronu (Cellular Matrix) - 540 eur

Susisiekite ir mes išspręsime jus kamuojančias problemas!

 

 

Kainoraštis: