Sumažėjęs lytinis potraukis nėra kažkas neįprasto. Dauguma žmonių, tiek vyrų, tiek moterų, nuolatos su tuo susiduria. Santykių pradžioje, kol bandome pažinti savo partnerį, stiprus lytinis potraukis užklumpa dažnai ir staiga. Vėliau, kai miegojimas kartu tampa rutina, geismas sumažėja, nebėra netikėtumo elemento. Profesionalaus seksologo konsultacija gali padėti vėl įžiebti geismą.

Kitas sumažėjusio lytinio potraukio aspektas – fiziologiniai organizmo pokyčiai. Bėgant metams, organizmo audiniai keičiasi. Ne išimtis ir makšties sienelė. Sumažėjęs jautrumas, padidėjęs makšties sausumas veda prie diskomforto sueities metu. Tokia nesėkminga patirtis blogai nuteikia ir toliau darosi vis sunkiau susijaudinti. Mes siūlome jums išbandyti naują gydymo būdą, kuris padės išspręsti šias problemas ir sugrąžins lytinį potraukį.

Sprendimas – PRP injekcijos lytinio potraukio didinimui

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų pačios kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientes jaudinanti dalis, bet jaudintis nėra ko. Gydoma vieta yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą.

Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami. Gydymą atlieką  seksologė - ginekologė Lina Čiaplinskienė.

Konsultacijos metu gydytojas parenka, koks gydymas Jums tinkamesnis ir kokius preparatus naudoti. Konsultacija nemokama jeigu yra užsiregistruojama gydymui.

Lytinio potraukio didinimo gydymas su Regen Lab PRP - 220 - 270 eu

Lytinio potraukio didinimo gydymas su Regen Lab PRP ir haliuronu (Cellular Matrix) - 340 - 410 eur

Lytinio potraukio gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP - 470 eur

Lytinio potraukio gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP su haliuronu (Cellular Matrix) - 540 eur

Susisiekite ir mes išspręsime jus kamuojančias problemas!

 

 

Kainoraštis: