Libido, paprastai tariant, yra geismas, aistra, lytinis potraukis. Dėl patirtų traumų, gimdymo ir organizmo pokyčių menopauzės metu, geismas sumažėja ir tai apsunkina lytinį gyvenimą. Mūsų emocinė ir fizinė būklė yra tvariai susiję tarpusavyje. Nepasitikėjimas savimi neigiamai veikia lytinį susijaudinimą, ir atvirkščiai, sunkiau pasiekiamas susijaudinimas ir didesnis nei įprastai makšties sausumas mažina geismą ir norą mylėtis. Savo klinikoje mes sprendžiame abi problemas. Profesionalaus seksologo konsultacija padės suprasti emocinius stabdžius, o novatoriška PRP kraujo plazmos procedūra padės atnaujinti makšties audinius ir tai pašalins kliūtis kokybiškam lytiniam seksualiniam gyvenimui.

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų pačios kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų. Injekcija paskatins naujų kraujagyslių atsiradimą ir tai pagerins kraujo pritekėjimą į makštį.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientes jaudinanti dalis, bet jaudintis nėra ko. Gydoma vieta yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą.

Konsultacijos metu gydytojas parenka, koks gydymas Jums tinkamesnis ir kokius preparatus naudoti.

Laikomės kliento privatumo taisyklių, esant poreikiui kliento asmeniniai duomenys neidentifikuojami. Gydymą atlieką  seksologė - ginekologė Lina Čiaplinskienė.

Konsultacijos metu gydytojas parenka, koks gydymas Jums tinkamesnis ir kokius preparatus naudoti. Konsultacija nemokama jeigu yra užsiregistruojama gydymui.

Libido didinimas su Regen Lab PRP - 220 - 270 eur

Libido didinimas su Regen Lab PRP ir haliuronu (Cellular Matrix) - 340 - 410 eur

Libido didinimas gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP - 470 eur

Libido didinimas gydymas lazeriu - Femilift procedūra + RegenLab PRP su haliuronu (Cellular Matrix) - 540 eur

Susisiekite ir mes išspręsime jus kamuojančias problemas!

 

Kainoraštis: