Artrozė – lėtinė, diskomfortą kelianti sąnarių liga. Ši neuždegiminė sąnarių liga yra lėtai progresuojanti, kurios metu vyksta sąnario kremzlės irimas ir naujų kaulinių darinių (osteofitų) susidarymas. 

Artrozės atsiradimo priežastys gali būti amžius, paveldimumas, patirtos traumos, sąnarių ir raumenų apkrova ir kt. Artrozė gali pažeisti bet kurį kūno sąnarį, tačiau dažniausiai pažeidžia plaštakų, klubų, kelių, pečių, stuburo sąnarius. 

Injekcijos reikšmė

Leidžiamos injekcijos sudėtyje esanti stabilizuota hialurono rūgštis yra išgaunama iš mikroorganizmų. Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas, kuris yra svarbus odos, poodinio ir jungiamojo audinio (sąnario skysčio ir kremzlės) struktūrinis elementas. 

Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį naudojama švirkščiant į artrozės pažeistą paciento sąnarį. Preparatas neinjekuojamas į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Injekcija padidina sąnario skysčio klampumą sumažindama simptomus.

Procedūros nauda

Hialurono rūgšties injekcija į sąnario ertmę gali kompensuoti iš išorės perduodamą mechaninę įtampą. Injekcija, veikianti kaip tam tikras barjeras, padeda apsaugoti sąnarį, sinovinį audinį bei skatina sąnario kremzlės gijimą. 

Kam tinkama ši procedūra?

  • Procedūra tinka pacientams, kurie jaučia šiuos simptomus: 
  • Sąnarių sustingimas rytais; 
  • Skausmas judant ir ramybėje;
  • Traškėjimo, girgždėjimo garsas arba trynimosi jausmas vaikščiojant. 
  • Matomas patinimas aplink sąnarį; 
  • Deformuotas sąnarys, sutrumpėjusi galūnė. 

Kam netinkama ši procedūra?

Injekcija netinka pacientams, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis. 

Kaip atliekama procedūra?

Dozavimas ir injektavimo laikas nustatomi priklausomai nuo paciento juntamų simptomų. 

Kada galima tikėtis rezultatų? 

Terapijos efektas pasijaučia iš karto po injekcijos ir trunka iki 6 mėnesių po injekcijos suleidimo. 

Procedūros trukmė

Nuo 15 iki 30 minučių. 

Kaina 

199 Eurų.