Plaukų slinkimas, plikimas, jų susilpnėjimas – tai plaukų problemos, kurios pažįstamos tiek moterims, tiek vyrams. Tam tikras iškritusių plaukų kiekis yra normalus reiškinys, tačiau kuokštais slenkantys plaukai įspėja apie vitaminų ir mikroelementų trūkumą, taip pat gali pasireikšti dėl genetikos (paprastai vyrams nustatomas genetinis androgeninis plikimas), ligų, streso. „Regen Lab“ terapija – inovatyvus, saugus ir veiksmingas metodas sustabdyti plaukų slinkimą, plikimą ir susigrąžinti vešlius, tankius ir sveikus plaukus.

Kaip tai veikia?

„Regen Lab“ terapijos metu į galvos odą injekuojamas iš jūsų paties kraujo išgautas trombocitų koncentratas. Trombocitai – tai kraujo plokštelės, kurios atsakingos už žaizdų gijimą, audinių regeneraciją. Juose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) skatina kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kraujotaką. Pagerėja ląstelių medžiagų apykaita, sustiprėja plaukų svogūnėliai, kurie pradeda auginti naujus plaukus.

Terapijai naudojama šveicariška ,,Regen Lab“ produkcija, kurios produktai yra sertifikuoti ISO ir CE. ,,Regen Lab“ paskelbė daugiau nei 170 mokslinių tyrimų, patvirtinančių jų produktų kokybę ir saugumą, o terapijos – veiksmingumą ir naudą.

Efektui pagerinti galima naudoti ,,Cellular Matrix“ – produktą su hialurono rūgštimi. Ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme, todėl yra gerai toleruojama, o jos nauda – itin didelė. Hialuronas pritraukia ir išlaiko daug vandens molekulių, todėl pagerės galvos odos būklė.

Procedūros nauda

  • Sustiprėja plaukų svogūnėliai, susinormalizuoja riebalinių liaukų veikla, pagerėja galvos odos būklė.
  • Sustabdomas plikimas ir paskatinamas naujų plaukų augimas. Plaukai atauga vešlesni, tankesni ir sveikesni.
  • Itin minimali alergijos, atmetimo reakcija.

Kam tinkama ši procedūra?

  • Esant androgeniniam plikimui.
  • Plaukų slinkimui stabdyti ar prevencijai, siekiant pagerinti plaukų būklę.

Kam netinkama ši procedūra?

  • Sergant onkologinėmis ligomis.
  • Ar procedūra jums gali būti atliekama, tiksliau sprendžia gydytojas.

Procedūros eiga

  1. Konsultacija su gydytoju.

  2. Iš venos paimamas kraujas. Vėliau jis centrifuguojamas, kad atsiskirtų reikiamos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į problemines vietas.

  3. Galimas nedidelis skausmas, jautrumas, paraudimas ar patinimas, tačiau šie pojūčiai paprastai praeina po kelių valandų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų skaičius priklauso nuo problemos sunkumo, tačiau paprastai rekomenduojamos 1–2 procedūros. Vėliau užtenka vienos palaikomosios procedūros į metus.

Procedūros trukmė

Apie 1 val.