Peirono liga yra dažnai tarp įvairus amžiaus vyrų pasitaikantis varpos sutrikimas. Ši liga dažniausiai atsiranda dėl traumų, patiriamų sueities metu. Pagrindinė traumų priežastis – nepakankama lytinių organų lubrikacija. Sueities metu yra patiriamos mikrotraumos, kurios vėliau gyja ir jų vietoje susidaro neelastingi ir kieti randai. Ši problema kenkia lytinio akto kokybei ir yra linkusi progresuoti, o vėlesnėse stadijose, dėl Peirono ligos, lytiškai santykiauti gali tapti neįmanoma. Peirono ligos požymiai:

  • Kreiva varpa
  • Varpos skausmas (skauda varpą; skauda varpos galiuką)
  • Erekcijos disfunkcija

Peirono ligos gydymas

Kad ir koks gydymo būdas būtų parinktas, pagrindinis gydymo tikslas – varpos tiesinimas. Įprastai problema yra sprendžiama atliekant chirurginę penio tiesinimo operaciją, tačiau ši procedūra yra sudėtinga. Dabar yra paprastesnis būdas problemai spręsti – Peirono ligos gydymas PRP procedūra.

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų paties kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientus jaudinanti dalis, bet jaudinti nėra ko. Varpa yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Procedūra padės ne tik pagydyti Peirono ligą, bet ir pagerins erekciją, apimtį ir patiriamą malonumą sueities metu. Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą.

Susisiekite dabar ir mes padėsime jums atsikratyti jus kamuojančių intymių problemų!

Peirono ligos gydymas su Regen Lab PRP produkcija pirmos 3 proc. - 699 (vienos procedūros kaina), sekančios 3 proc - 599 (vienos procedūros kaina)

Moksliniai straipsniai: http://www.oatext.com/evaluation-of-the-benefit-of-using-a-combination-of-autologous-platelet-rich-plasma-and-hyaluronic-acid-for-the-treatment-of-Peyronies-disease.php

http://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(17)30234-5/fulltext