Dėl įvairių priežasčių, varpa gali tapti mažiau jautri. Sumažėjęs jautrumas neigiamai veikia pasitenkinimą, patiriamą sueities metu. Taip pat suprastėja varpos funkcija ir tampa sunku susijaudinti. Šie, iš pažiūros nesudėtingi, fiziniai sutrikimai dažnai perauga į kur kas sudėtingesnius psichologinius stabdžius, kurie pradeda stipriai trukdyti normaliam lytiniam gyvenimui. Daugybė vyrų susiduria su šia problema, bet nedaugelis žino apie modernų būdą šiai problemai spręsti. Pristatome jums naujovę Lietuvoje – trombocitais praturtintos plazmos injekciją, kuri pagerins jūsų seksualinį gyvenimą!

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų paties kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų. Šiuo atveju, jie paskatins varpos atsinaujinimą, naujų kraujagyslių atsiradimą ir padidins varpos jautrumą.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientus jaudinanti dalis, bet jaudinti nėra ko. Varpa yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Po gydymo pajusite akivaizdų varpos jautrumo padidėjimą, taip pat procedūra pagerins kraujo pritekėjimą ir padidins varpos apimtį. Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą.

Lytinio potraukio didinimas gydymas su Regen Lab PRP produkcija pirmos 3 proc. - 699 (vienos procedūros kaina), sekančios 3 proc - 599 (vienos procedūros kaina)

Susisiekite su mumis, atvykite į konsultaciją ir pamatysite, kad su mumis problema išspręsite lengvai ir greitai!