Erekcijos sutrikimus paskatina fizinės, emocinės priežastys ir žalingi įpročiai. Vyresniame amžiuje, dėl nusilpusių audinių ir suprastėjusios kraujotakos, tampa sunkiau mėgautis pilnaverčiu lytiniu gyvenimu. Nesėkminga lytinio gyvenimo patirtis, nepasitikėjimas savimi taip pat padaro savo. Dažniausiai taikomi gydymo būdai veikia tik sutrikimo simptomus ir jų poveikis yra laikinas. O medikamentai, suteikiantys momentinį efektą yra brangūs ir turi nepageidaujamą šalutinį poveikį. Mes siūlome jums išbandyti veiksmingą ir modernų būdą, kuris padės problemą spręsti iš esmės.

Sprendimas – PRP injekcijos erekcijos gerinimui

Kas yra PRP?

PRP yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra jūsų paties kraujas. Tiksliau, atskirta kraujo dalis – trombocitais praturtinta plazma. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu, paimame iš jūsų nedidelį kiekį kraujo. Kraują, specialaus aparato pagalba padaliname į atskiras dalis (raudonieji ir baltieji kraujo kūneliai; trombocitais praturtinta plazma). Tada trombocitais praturtinta plazma yra suleidžiama į probleminę vietą ir prasideda gijimo procesas. PRP gydymo privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientus jaudinanti dalis, bet jaudinti nėra ko. Varpa yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. Naudojamas jūsų paties kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal.

Pirminis rezultatas matomas iškart, o ilgalaikis rezultatas ateina per kelias savaites. Akivaizdžiai pagerėja varpos funkcija, pagerėja kraujo pritekėjimas, padidėja varpos apimtis. Procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą.

Erekcijos sutrikimų gydymas su Regen Lab PRP produkciją pirmos 3 proc. - 699 (vienos procedūros kaina), sekančios 3 proc - 599 (vienos procedūros kaina)

Susisiekite su mumis ir mes išspręsime problemą greitai ir paprastai!