Daugumai žmonių prakaitavimas nesukelia didelių problemų – paprasti antiperspirantai padeda jį sustabdyti ir čia istorija baigiasi. Bet daliai žmonių prakaitas kelia daug didesnį galvos skausmą. Paprastos priemonės neveikia, tad reikia ieškoti kažko veiksmingesnio. Jeigu jūs kenčiate dėl nekontroliuojamo prakaitavimo, mes galime jums padėti.

Problemos sprendimas - botulino injekcijos prakaitavimo stabdymui

Botulino toksino preparato “Dysport” injekcijos į gausiai prakaituojančias kūno vietas – tai pati saugiausia ir efektyviausia priemonė, iškart išsprendžianti prakaitavimo sukeliančius nepatogumus.Botulinas sustabdo nervinių signalų priėmimą prakaito liaukose, todėl liaukos tiesiog nebegauna nurodymo prakaituoti. Liaukos „nežino“, kad laikas prakaituoti. Procedūra sėkmingai taikoma pėdų, pažastų, delnų ir kitoms probleminėms sritims.


Kaip  ir kiek veikia botulino toksinas?

Tai neskausminga procedūra, kurios metu naudojamos itin plonos adatos, preparatas įšvirkščiamas į keletą taškų pažastyje ir kitose padidinto prakaitavimo vietose. Botulinas sustabdo nervinių ląstelių galūnių, veikiančių ekrinines liaukas, funkcionavimą ir slopina jas apie 9-12 mėn. Atlikus injekciją, pirmą arba antrą savaitę liaukutės tiesiog nustoja veikti. Prakaitas pašalinamas kitais būdais (pvz. su šlapimu)

Procedūros privalumai:

- Procedūra yra itin veiksminga – prakaitavimas sumažėja vidutiniškai 87 %.
- Gaunamas ilgalaikis rezultatas. Įprastai injekcija būna veiksminga 6 mėnesius.
- Injekcija išspręs problemos priežastį, o ne vien tik jos pasekmes.

Susisiekite, atvykite pas mus ir jau po savaitės pamiršite apie prakaitavimą!

Kainoraštis: