Yra įvairiausių būdu ir įvairiausių priemonių, kurios gali atnaujinti jūsų odą ir padėti jums atrodyti gražiau – įvairūs kremai, masažai, kosmetinės ir chirurginės procedūros. Vienas jų galima vadinti natūraliomis, kitų nelabai. Jeigu jūs labiausiai vertinate natūralias procedūras, tada PRP yra kaip tik jums, nes kas gali būti natūraliau negu gydymasis savo paties organizmo medžiagomis?

Kas yra PRP?

PRP yra trombocitais praturtinta kraujo plazma. Trombocitai – kraujo dalelės, kurios yra atsakingos už žaizdų gijimą ir silpnų vietų stiprinimą. Jeigu įsipjovėte pirštą, trombocitai skuba į pagalbą, paskatina kraujo krešėjimą ir gydo žaizdą. Tinkamai nukreipti trombocitai gydo ir regeneruoja audinius. Mūsų procedūroms yra naudojamas jūsų paties kraujas. Kraujo dalys yra atskiriamos, kad būtų gautas veiksmingų medžiagų koncentratas.

Kas yra Cellular Matrix A-PRP?

Cellular Matrix® A-PRP® tai trombocitais praturtinta plazma papildyta hialurono rūgštimi (HA). Hialurono rūgštis yra pagrindinė molekulė, susijusi su odos drėgme, turinti unikalių savybių išlaikyti vandenį. Ji jungia vandenį ir sukuria tūrį, stimuliuoja ląstelių migraciją. Tiek HA, tiek paciento A-PRP®, klinikinėje praktikoje turi puikius saugumo profilius. Kliniškai įrodytas Cellular Matrix® A-PRP® regeneracijos efektas odai: padidinta kolageno gamyba, odos elastingumas, tonusas, atstatytas odos tankis. Atkuria veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, ją skaistina. Naikina smulkias raukšles, o naudojant kaip užpildą, išlygina net ir gilias raukšles. A-PRP® injekcijos yra vienos efektyviausių strijų, aknės, operacijų, traumų randų gydymo metodų. Gydo plaukų slinkimą, net nuplikimą, bei pagreitina žaizdų gijimą.

Procedūros privalumai:

  • Veiksminga procedūra. Procedūra padeda atkurti audinių elastingumą, sumažina raukšles ir pašviesina odą.
  • Greita procedūra. Procedūra trunka neilgai, iki valandos.
  • Ilgalaikis rezultatas. Šalinami ne simptomai, bet problemos priežastys.
  • Nesukelia alergijos. Naudojamas jūsų pačių kraujas, tad alergijos arba atmetimo reakcija yra minimali.

Kaip atliekama procedūra?

Iš pradžių pakonsultuosime dėl procedūros, aptarsime galimas kliūtis procedūrai ir sudarysime gydymo planą. Pati procedūra atliekama taip: iš jūsų paimamas nedidelis kiekis veninio kraujo, tada kraujas yra centrifuguojamas specialiu aparatu. Centrifugavimo tikslas – atskirti kraujo plazmą ir trombocitus nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Atskirta trombocitais praturtinta plazma kartu su hialurono rūgštimi yra įšvirkščiama į gydomą vietą ir prasideda regeneracijos procesas.

A-PRP® - gaminama Šveicarijoje, RegenLab labaratorijoje. RegenLab rinkiniai yra patvirtinti daugiau kaip 84 šalių (JAV, Australijos, Kanados, ir kt.) sveikatos priežiūros institucijų. RegenLab užtikrina produkto kokybę ir garantiją.

Susisiekite konsultacijai, laukiame jūsų!