„Regen Lab“ terapija taiko gydymą su paciento krauju, kad būtų paskatinti regeneraciniai procesai ir atjauninta oda, sustabdytas plaukų slinkimas, plikimas ar kitos problemos.

Kaip tai veikia?

„Regen Lab“ terapijoa metu injekuojamas iš jūsų paties kraujo išgautas trombocitų koncentratas. Trombocitai – tai kraujo plokštelės, kurios atsakingos už žaizdų gijimą. Jie taip pat stimuliuoja fibroblastų veiklą, dėl ko padidėja kolageno gamyba ir sustangrėja oda. Juose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.), kurie skatina kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi. Taigi trombocitai, skatindami ląstelių darbą, atjaunina ir pagražina veido odą, taip pat stabdo plaukų slinkimą, plikimą, stiprindami plaukų svogūnėlį.

Terapijai naudojama šveicariška ,,Regen Lab“ produkcija, kurios produktai yra sertifikuoti ISO ir CE. ,,Regen Lab“ paskelbė daugiau nei 170 mokslinių tyrimų, patvirtinančių jų produktų kokybę ir saugumą, o terapijos – veiksmingumą ir naudą.

Efektui pagerinti galima naudoti ,,Cellular Matrix“. Tai trombocitų koncentratas papildytas hialurono rūgštimi (HA). Hialurono rūgštis yra pagrindinė molekulė, susijusi su odos drėgme, turinti unikalių savybių išlaikyti vandenį. Ji jungia vandenį ir sukuria tūrį, stimuliuoja ląstelių migraciją. Tiek HA, tiek paciento trombocitų koncentratas, klinikinėje praktikoje turi puikius saugumo profilius. Kliniškai įrodytas „Cellular Matrix“ regeneracijos efektas odai: padidinta kolageno gamyba, odos elastingumas, tonusas, atstatytas odos tankis. Atkuria veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, ją skaistina. Gydo plaukų slinkimą, net nuplikimą, pagreitina žaizdų gijimą.

Procedūros nauda

 • Panaikinamos smulkios mimikos raukšlelės, sumažinamas raukšlių gylis ir matomumas, pagerinama odos būklė.
 • Sustabdomas plaukų slinkimas, plikimas, pagerinama plaukų būklė.
 • Itin minimali alergijos, atmetimo reakcija.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Norintiems atsijauninti veido, kaklo, dekoltė ar kitą sritį.
 • Plaukų slinkimui stabdyti.
 • Sąnariams gydyti.
 • Seksualiniams sutrikimams gydyti (makšties sausumas, šlapimo nelaikymas, Peirono liga ir t. t.).

Kam netinkama ši procedūra?

 • Sergant onkologinėmis ligomis.
 • Ar procedūra Jums gali būti atliekama, tiksliau nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Procedūros eiga

 1. Konsultacija su gydytoju.

 2. Vietinis nuskausminimas.

 3. Iš venos paimamas kraujas. Vėliau jis centrifuguojamas, kad atsiskirtų reikiamos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į problemines vietas, kuri paskatina audinių atsinaujinimą.

 4. Galimas nedidelis skausmas, paraudimas ar patinimas, tačiau šie pojūčiai paprastai praeina po kelių valandų.

Procedūros trukmė

Apie 1 val.