Kur eitumėte ar ką sutiktumėte, didelį įspūdį kitiems palieka jūsų plaukai. Naujas plaukų stilius, kirpčiukų kirpimas ar visiškai nauja plaukų spalva – tai pirmas dalykas, kurį pastebi aplinkiniai. Nuolatos patikėdami savo plaukus profesionalams kirpykloje užtikrinama, kad jūsų plaukų spalva ir stilius visuomet išliks nuostabūs. Dėl to labai svarbu reguliariai lankytis pas plaukų stilistą, kuris garantuotų, kad jūsų daromas įspūdis kitiems būtų neišdildomas.

Ąžuolyno medicinos klinikoje jūsų plaukais pasirūpins patyrę savo srities specialistai, kurie atidžiai išklausys visus pageidavimus ir norus, padės parinkti jums tinkamiausią įvaizdį. Plaukų stilistas patars tobuliausią jūsų veidui šukuoseną, spalvą ir stilių, atsižvelgdamas į lūkesčius ir tinkamumą jūsų gyvenimo būdui.

Klinikoje atliekamas moteriškas modelinis, vyriškas ir vaikiškas kirpimas, kirpčiukų kirpimas. Atliekamas plaukų šaknų dažymas, plaukų dažymas viena ar daugiau spalvų bei dažymas sruogelėmis. Taip pat atliekamas plaukų dažymas  ombre, sombre, balayage ir flamboyage. 

Plaukų kirpimo ir dažymo privalumai:

1. Tinkamai suformuojami plaukai veido formai ir odos spalvai. 
2. Gerina plaukų struktūrą, padeda išvengti pažeistų plaukų. 
3. Pagyvina plaukų spalvą ir suteikia jiems natūralaus blizgesio. 
4. Kirpimas patobulina išvaizdą suteikdamas įvaizdžiui išraiškingumo. 
5. Palaikomas plaukų grožis ir didinamas pasitikėjimas savimi. 

Ąžuolyno medicinos klinikoje dirbantys plaukų stilistai gali paversti kliento viziją realybe. Sekdami naujausias plaukų stilių tendencijas, sukurs tobuliausia įvaizdį, specialiai pritaikytą klientui. Profesionalūs meistrai, išanalizavę jo poreikius, veido formą, plaukų tipą ir odos spalvą, sumodeliuos tinkamiausią šukuoseną, kuri išryškins natūralius kliento bruožus.

Apsilankiusiems klinikoje garantuojame profesionalų, malonų ir šiltą aptarnavimą bei puikų paslaugų rezultatą. Mūsų plaukų stilistų tikslas – suteikti klientui išvaizdą, kuri džiugintų ir suteiktų pasitikėjimą savimi. 

Kainos

Moteriškas kirpimas (modelinis) 25–30 €
Vyriškas kirpimas  20–30 €
Vaikiškas kirpimas 12–15 €
Kirpčiukai 10 €
Šaknų dažymas 35–60 €
Dažymas viena spalva 40–150 €
Dažymas dviem ir daugiau spalvų 50–200 €
Dažymas sruogelėmis 50–200 €
Dažymas Ombre / Sombre / Balayage / Flamboyage 50–200 €

 

* Į kainą įeina galvos plovimas ir fenavimas.
* Kaina priklauso nuo dažų ir priemonių kiekio sunaudojimo.