Plastinės chirurgijos ilgalaikis būdas pašalinti išvaizdos trūkumus, dėl kurių žmogus jaučia psichologinį ar fizinį diskomfortą. Tai vienas iš būdų, kaip galima pagerinti savo gyvenimo kokybę, susigrąžinti pasitikėjimą savimi. „Tačiau ne kiekvienas ryžtasi tokiam žingsniui kaip operacija. Dėl naujausių ir inovatyviausių technologijų pažangos, galima pasiekti puikių rezultatų ir be operacijos“ – sako plastikos chirurgė Med. m. Dr. Inga Guogienė. 

Dėl medicinos naujovių ir technologijų pažangos neverta skubėti darytis plastinių operacijų. Egzistuoja daugybė inovatyvių būdų, kaip atsikratyti nepageidaujamų raukšlių, odos stangrumo praradimo ir tinkamiausią gydymą gali paskirti tik gydytojas, kuris išmano ne tik chirurginius gydymo metodus, bet ir konservatyvius gydymo metodus, turi praktiką su pačiais naujausiais produktais ir inovatyviais naujos kartos lazeriais.

Ąžuolyno medicinos klinikoje dirbantys gydytojai konsultuoja ir atlieka ne tik chirurgines, bet ir estetines procedūras su naujos kartos produktais bei procedūras su pažangiais, inovatyviais lazeriais.

Kviečiame registruotis pas Med. m. Dr. plastikos ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoją Ingą Guogienę, kuri atsižvelgdama į Jūsų individualias fizines savybes, sveikatą ir lūkesčius parinks tinkamiausią gydymo metodą ir sudarys grožio planą metams. 

Plastikos chirurgo grožio plano metinio sudarymo kaina:

90 Eur