Savo darbe visada siekiu, kad pacientas iš kabineto išeitų patenkintas konsultacija, bendravimu ir atlikta procedūra. Nuoširdus ir profesionalus bendravimas su pacientu, kokybiškų paslaugų teikimas, atsakomybė, abipusis pasitikėjimas ir pagarba, tikslus ir greitas problemų sprendimas – tai pagrindiniai mano darbo principai.

Svarbiausios mano kompetencijos sritys – dermatoonkologija, uždegiminės odos ligos, lazerinė bei estetinė medicina. Atlikdama procedūrą, konsultuodama labiausiai vertinu kokybę, todėl vadovaujuosi įrodymais grįsta medicina, įgyta praktika, visada koncentruojuosi į paciento poreikius.

 

 

 

 

 

 

 

 

Darbas ir studijos

  • 2007 m. baigė Kauno medicinos universitetą (dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas)
  • 2013 m. baigė dermatovenerologijos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odos ir venerinių ligų klinikoje bei įgijo gydytojo dermatovenerologo kvalifikaciją
  • 2013–2018 m. dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose gydytoja dermatovenerologe, Lietuvos sveikatos mokslų universitete asistente, jaunesniąja mokslo darbuotoja.
  • Nuo 2009 m. dalyvo tarptautiniuose, nacionaliniuose, jungtiniuose LSMU ir KTU moksliniuose projektuose.
  • 2018 m. apgynė daktaro disertaciją odos melanomos ultragarso ir dermatopatologijos tema (biomedicinos mokslai, medicina), suteiktas daktaro mokslo laipsnis. Praktinio ir mokslinio domėjimosi sritys: melanoma, pigmentiniai apgamai, kiti odos navikai, melanomos ir kitų odos navikų gylio matavimas ultragarsu, jų ankstyvoji diagnostika neinvaziniais odos vaizdinimo tyrimais (dermatoskopija, siaskopija), periferinių limfmazgių ultragarsinis tyrimas.

Stažuotės

Stažavosi ir dalyvavo konferencijose dermatovenerologijos ir estetinės medicinos temomis, skaitė pranešimus Prahoje (Čekija), Paryžiuje (Prancūzija), Ryga (Latvija), Veronoje (Italija), Stambule (Turkija), Atėnuose (Graikija) Konfokalinės mikroskopijos kursai, 2014 m., Praha, Čekija Odos ir poodžio bei periferinių limfmazgių ultragarsinio tyrimo kursai, 2014 m., LSMU Radiologijos klinika

Mokslinė veikla

Kartu su bendraautoriais parašė virš 10 mokslinių publikacijų

Narystė profesinėse organizacijose

Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė
Kauno krašto dermatovenerologų draugijos narė
Europos dermatovenerologų draugijos narė

Atliekamos procedūros

  • Gydytojo–dermatologo konsultacija
  • Odos darinių (apgamų, karpų, papilomų, kondilomų, hemangiomų) gydymas, bei šalinimas lazeriu arba chirurginiu būdu.
  • Odos darinių gylio matavimas ultragarsu
  • Lazerinė dermatologija