Skausmas sąnariuose ne retai trukdo atlikti kasdieninius darbus, todėl tam turi būti taikomas tinkamas ir efektyvus gydymas. Kad skausmas sąnariuose būtų tinkamai gydomas, būtina laiku išsiaiškinti skausmo sukėlimo priežastį. Veiksmingą skausmo malšinimo poveikį gali turėti medikamentinė injekcija į sąnarį – skausmo blokada. Suleista į probleminę vietą ji efektyviai paveikia skausmo židinį ir užkerta kelią skausmo plitimui. Tai bene veiksmingiausia lėtinio ir ūmaus skausmo sąnariuose, sausgyslių tvirtinimosi vietose, bursose blokavimo priemonė mažinanti skausmą ir padedanti susigrąžinti judėjimo laisvę.

Mūsų klinikoje ortopedas-traumatologas diagnozuoja ir gydo kaulų, sąnarių, raiščių, raumenų traumas, ūmias ir lėtines ligas. Parenka tinkamiausias priemones gydymui bei sudaro gydymo planą. Klinikoje konsultuoja ir procedūras atlieka gydytojas ortopedas-traumatologas Nerijus Deimantavičius.

Procedūros nauda

1. Veiksmingai mažina sąnarių skausmą uždegimo vietoje
2. Blokuoja skausmo židinį ir jo plitimo kelius
3. Minimali įtaka visam organizmui
4. Procedūra efektyvi, saugi ir greita
5. Susigrąžinama judėjimo laisvė

Kam tinkama ši procedūra?

Skausmo blokada gali būti taikoma žmonėms, kuriems judėjimo laisvę riboja peties, alkūnės, riešo, kelio, čiurnos skausmai. Taip pat ši procedūra taikoma pacientams, kuriems geriami vaistai veikia nepakankamai veiksmingai ar dėl tam tikrų priežasčių negali vartoti vaistų. Atliekamos sutinusių sąnarių punkcijos bursitų alkūnėse, keliuose – tai efektyvus skausmo gydymas.

Procedūros eiga

Pradžioje atliekama konsultacija su procedūrą atliekančiu gydytoju, kuris įvertina paciento būklę, tikslinama skausmą sukelianti priežastis, paciento naudojami medikamentai, anksčiau taikytas gydymas ir kt. Konsultacijos metu, atsižvelgiant į paciento atvejį, aptariami įvairūs gydymo metodai. Procedūros metu atliekama perteklinio skysčio aspiracija, jeigu tai yra reikalinga, medikamentų injekcija (blokada) į probleminę sritį, kuri mažina uždegimą ir patinimą gydomojoje vietoje. 

Po kelių procedūrų matomas rezultatas? 

Skausmo blokados poveikis jaučiamas iš karto, o, vėl pasireiškus skausmui gydytoje vietoje, procedūrą galima kartoti po 3–6 mėnesių. Procedūrą atliekantis gydytojas ortopedas-traumatologas suteikia visas būtinas konsultacijas ir atsako į visus dominančius klausimus, įvertins visas galimas rizikas ir suteiks informacijos, kaip save prižiūrėti po procedūros. 

Procedūros trukmė

Konsultacijos, skausmo blokados procedūra gali trukti nuo 30 iki 60 minučių.

Procedūros kaina

180 Eur