Odos patempimas chirurginiais SPRING THREAD siūlais yra procedūra, kuri labiausiai tinka tiems, kas nori greito ir kokybiško sprendimo amžiaus paliestos odos problemai spręsti, bet nesiryžta plastinei operacijai.

Kokia problemą tai sprendžia?

Odos patempimas chirurginiais siūlais sprendžia sumažėjusio odos elastingumo, apkritusios odos ir odos pertekliaus problemą. Ši problema gali atsirasti dėl hormonų pokyčių, žalingų įpročių ir žalingo aplinkos poveikio, bet dažniausias problemą sukeliantis veiksnys yra laikas, nuo kurio poveikio neapsaugotas nei vienas.

Sprendimas – odos patempimas chirurginiais siūlais. Kaip veikia šis metodas?

Tai yra minimaliai invazinė chirurginė procedūra, kurios metu, chirurgas į jūsų odą įveda specialius chirurginius siūlus. Šie siūlai patempia odą. Tokiu būdu, pašalinamas sumažėjusio elastingumo efektas, išlyginama apkritusi oda, sumažinamas jos perteklius.

Galimi du procedūros variantai:

  • Tirpstantys siūlai. Sprendimas taikomas jaunesnio amžiaus pacientams. Tikslas – prilaikyti audinius ateinančius 6–12 mėnesių, per kuriuos prilaikoma oda sutvirtės ir įgaus norimas savybes.
  • Netirpstantys siūlai. Taikoma, kai norima ilgalaikio efekto, dažniausiai vyresnio amžiaus žmonėms. Įvesti siūlai išlaiko efektą 3–5 ateinančius metus.

Privalumai:

  • Minimaliai invazinė procedūra. Nereikia atlikti atvirų pjūvių, nėra rizikos, kad liks randai.
  • Nereikalinga bendroji nejautra. Užtenka nuskausminti vietiškai, kad procedūra nekeltų jokio diskomforto.
  • Nedidelė kaina. Kaina mažesnė negu atliekant pilną plastinės chirurgijos operaciją.
  • Itin maža infekcijos rizika. Procedūra yra saugi ir beveik nėra šalutinio efekto tikimybės.
  • Minimalus reabilitacinis laikotarpis. Procedūros pėdsakų nebelieka jau po 2–3 dienų.

Kodėl būtent SPRING THREAD?

  • Patikimas gamintojas. Europos gamintojas, visi reikalingi sertifikatai ir saugumo reikalavimai.
  • Organizmui palanki medžiaga. Produktas pagamintas iš organizmui tinkamų medžiagų, kurios nesukelia uždegimo ir alergijos.
  • Geras sukibimas, kokybiškas rezultatas. Tyrimais paremtas siūlo modelis tinkamai priaiko odą ir išlaiko ilgalaikį rezultatą.

Kam tinka procedūra?

Dažniausiai procedūra taikoma 35–75 metų pacientams, kurie yra per jauni plastinei chirurgijai, kuriems netinka plastinė chirurgija ir tie, kurie nenori plastinės chirurgijos. Dėl kontraindikacijų ir procedūros tinkamumo konsultuojame individualai.

Susisiekite ir suteiksime daugiau informacijos!

Kainoraštis:

Odos patempimas chirurginiais siūlais