Lūpų putlinimas tai viena populiariausių procedūrų. Einant metams lūpos praranda savo formą, atsiranda gilių raukšlių. Lūpų konturo formavimo procedūros metu galima pataisyti lūpų formą, storumą, taip pat aplink lūpas sumažinamos arba panaikinamos raukšlės. Taip pat suformavus lūpų kontūrą mezoterapiniais siūlais ir pripildžius jas hialurono užpildu garantuojamas ilgesnis efekto išsilaikymas, kitaip tariant hialuro užpildai ilgiau išsilaiko.

Šią procedūrą visuomet siūlome merginoms - moterims, norinčioms natūralaus, subtilaus efekto ir nenorinčioms pakeisti natūralios lūpų anatominės formos Taip pat prieš įvairias šventes, norint prieš objektyvą atrodyti stulbinamai!

Procedūros metu į lūpų audinius įterpiamas ištirpstantis mezoterapinis siūlas ir tokiu būdu ilgam laikui suformuojamas norimas lūpų kontūras.
Mezoterapiniai siūlai nepakeičia veido natūralių bruožų, tačiau priešingai, jų pagalba lūpų audiniams suteikiamas norimas kontūras. Procedūros rezultatai pastebimi iškart, o maksimalūs rezultatai išryškėja dviejų-trijų savaičių eigoje ir išlieka iki 1-2 metų!

Kiekvienos moters svajonė turėti gražias ir gundančias lūpas.

Procedūros privalumai:

  • pataisoma lūpų forma
  • asimetrijos taisymas
  • sukuriamas kontūras
  • sukuriama didesnė lūpų apimtis
  • sumažinamos aplink esančios raukšlė
  • hialurono užpildų ilgesnis išsilaikymas
Kainoraštis:

Odos pakėlimas mezoterapiniais siūlais

Pasmakrės ir kaklo odos stangrinimas, pekėlimas mezoterapiniais siūlais
nuo 120 €
Veido ovalo formavimas mezoterapiniais siūlais
nuo 120 €