Vyšnios formos angiomos yra dažnai pasitaikantys odos dariniai, kurie gali atsirasti beveik visose kūno vietose. Angiomos susidaro, kai po odele įtrūksta kraujagyslės. Kraujas po odele išsilieja ir susidaro nedidelis raudonas taškelis. Pačios angiomos nėra pavojingos sveikatai, bet jos gadina estetinį vaizdą ir kraujuoja, jeigu yra pažeidžiamos.

Angiomos priežastys

Nėra nustatyta tikslių angiomos atsiradimo priežasčių. Galima matyti tam tikrą ryšį su žmogaus amžiumi - po trisdešimties, angiomos atsiradimas padažnėja. Taip pat, angioma padažnėja nėštumo metu. Be to, yra tam tikras genetinis polinkis į angiomą, tad kai kuriems žmonėms angiomos natūraliai atsiranda dažniau. Kadangi tikslių priežasčių nėra nustatyta ir yra sunku pasirūpinti angiomos prevencija, mes jums siūlome išbandyti būdą, kuris padės panaikinti angiomas greitai ir paprastai.

Sprendimas – angiomų gydymas lazeriu

„Ąžuolyno medicinos klinikoje ir SPA“ angiomas šaliname naudodami specialiai šiai procedūrai pritaikytą lazerį. Procedūros lazeriu privalumai:

  • Veiksminga procedūra. Procedūra lazeriu visiškai pašalina angiomą, nepalieka žymių ir nepageidaujamo šalutinio poveikio.
  • Greita procedūra. Nereikės ilgai laukti eilėje prie gydytojo kabineto ar ruoštis operacijai. Pas mus angioma atsikratysite per pietų pertrauką ir galėsite iškart sugrįžti į sau įprastą rutiną.
  • Paprasta procedūra. Ši procedūra yra paprastesnė negu labiau įprastas gydymas chirurginiu būdu. Procedūrai nereikia specialaus pasiruošimo ir po procedūros nėra reabilitacinio laikotarpio.
  • Itin tiksli procedūra. Lazerio spinduliai itin tiksliai paveikia tik patį darinį, nepadarydami jokios įtakos ar žalos aplink esantiems audiniams.

Rezultatas – visiškas angiomos pašalinimas

Procedūra lazeriu padės pašalinti angiomas visose kūno vietose ir jums nebereikės sukti dėl jų galvos. Be to, gydytojas dermatologas patars jums kaip prižiūrėti savo odą, kad išvengtumėte kitų nemalonių odos problemų.

Susisiekite su specialistais mūsų „Ąžuolyno medicinos klinikoje ir SPA“, atvykite į konsultaciją, o toliau viskuo pasirūpinsime mes!