Norite švytinčios, elastingos ir jaunatviškos odos? Tada frakcinis odos atjauninimas lazeriu yra kaip tik jums! Frakcinis lazeris yra puikus pagalbininkas norint susigrąžinti stangrią, elastingą ir lygią odą. Jis šalina raukšles ir mažina jų matomumą, naikina pigmentines dėmes, aknės randelius, sutraukia išsiplėtusias poras, skaistina odą.

Lazerio spinduliai prasiskverbia į dermą, t. y. į gilesnius odos sluoksnius, kur stimuliuoja odos regeneraciją, todėl suteikia nepalyginamai geresnį efektą nei paprasti kremai. Lazeris suformuoja mikroskopinius stulpelius odoje, kurias užpildo naujai susiformavęs kolagenas ir elastinas, palaikantys odos jaunystę ir sveiką jos būklę. Procedūra yra itin stipri, todėl užtenka ir vienos procedūros. Galima rinktis ir ne tokį stiprų variantą – švelnų frakcinio lazerio pilingą.

Kuo skiriasi švelnus frakcinio lazerio pilingas nuo frakcinio odos atjauninimo?

Frakcinis veido pilingas yra švelnesnė procedūra, kuri siūloma turintiems mažiau odos problemų ar jų neturintiems, bet norintiems pasigražinti ir pagerinti odos būklę. Frakcinis veido atjauninimas lazeriu labiau tinkamas turint didesnių odos problemų (raukšlės, aknės randai, pigmentinės dėmės), nes tai yra stipresnė procedūra: atjauninant odą pašalinama apie 15–25 % odos paviršiaus, o pilingo metu – 5 %. Su frakciniu lazeriu procedūras atlieka kvalifikuotas gydytojas.

Procedūros nauda

 • Padidėja kolageno ir elastino gamyba, todėl oda stangrėja ir lygėja. Panaikinamos smulkios raukšlelės, akivaizdžiai sumažėja gilios raukšlės, pagerėja odos išvaizda.
 • Po aknės likę randeliai tampa mažiau ryškūs ir matomi, sutraukiamos išsiplėtusios poros, pagerėja odos struktūra. Pigmentinės dėmės tampa blyškesnės, suvienodėja odos spalva, pagražėja jos išvaizda.
 • Frakcinis odos atjauninimas yra stipri ir itin efektyvi procedūra, todėl dažniausiai užtenka vienos procedūros geriems rezultatams pasiekti.

Kam tinkamas frakcinis odos atjauninimas?

 • Raukšlėms, ypač statinėms, susiformavusiomis apie akis, antakius, lūpas, kaktos, skruostų ir kitose srityse;
 • aknės randeliams;
 • išsiplėtusioms poroms;
 • pigmentinėms dėmėms (strazdanos, saulės, amžiaus dėmės, melazma, aktininės keratozės);
 • papilkėjusiai odai.

Kam netinkamas frakcinis odos atjauninimas?

 • Pažeistai, infekuotai odai;
 • nėščioms ir žindančioms moterims;
 • turintiems epilepsiją;
 • ar procedūra jums galima, tiksliau nusprendžia gydytojas konsultacijos metu.

Procedūros eiga

 1. Konsultacija su gydytoju. Prieš procedūrą rekomenduojama mėnesį laiko vengti saulės spindulių, soliariumų ir procedūrų su rūgštimis, 3 dienas iki procedūros nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.
 2. Odos paruošimas procedūrai.

 3. Nustačius tinkamus parametrus, gydytojas lazeriu perforuoja (padaro mikroskopines skylutes) odą. Organizmas, siekdamas šiuos odos pažeidimus atnaujinti, paskatina natūralią kolageno ir elastino gamybą. Padidėjus šių medžiagų kiekiui, oda lygėja, stangrėja, nyksta pigmentinės dėmės, raukšlės.

 4. Iki dviejų savaičių gali būti matomas raudonumas, nedidelis patinimas, formuojasi nedideli šašeliai, kurių negalima krapštyti ar kitaip dirginti.

 5. Parą laiko negalima šlapinti odos, nebent lengvai užsipurkšti terminio vandens. Veidą liesti tik švariomis rankomis, kad nekiltų infekcija.

 6. Apie 6 savaites reiktų vengti tiesioginių saulės spindulių, naudoti apsaugą nuo saulės su SPF 50.

 7. Odą reiktų drėkinti nekomedogeniniais ir neriebiais kremais arba kitomis priemonėmis, kurias rekomendavo gydytojas.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Paprastai rezultatai matomi ir po vienos procedūros, bet esant poreikiui galima susitarti ir dėl daugiau procedūrų.

Kainoraštis:

Odos atjauninimas frakciniu lazeriu