Svajojate apie akinančiai baltą šypseną? Tai daugelio žmonių siekiamybė. Nepriekaištingi, balti ir švytintys dantys ne tik leidžia pasauliui išvysti šypsenos žavesį, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Su laiku dantys ima keisti spalvą, o tai gali žmogui sukelti didelį diskomfortą. Ąžuolyno medicinos klinikos specialistai yra pasirengę įgyvendinti svajonę turėti žėrinčiai baltus dantis! 

Kodėl dantys praranda baltumą? 

Dantų spalvos pakitimus sukelia įvairūs veiksniai:

 • Senėjimas – pagrindinis dantų spalvos kitimo veiksnys. Senstant plonėja dantų emalis, todėl kinta ir dantų spalva.
 • Dažančių medžiagų vartojimas – vaistai, maistas, kava, arbata, tabakas ir kt.
 • Genetika – individualus dantų emalio storis yra skirtingas. Kuo plonesnis dantų emalis, tuo labiau matomas dentino tamsumas, tuo emalis imlesnis dantų spalvos pokyčiams.

Ar saugu balinti dantis?

Dantų balinimas – pakitusios dantų spalvos atstatymas iki natūralaus dantų emalio baltumo. Baltumui atstatyti naudojamas nedidelis karbamido ir vandenilio peroksido kiekis veikiamas BEYOND® Polus Power Whitening balinimo lempa. 

BEYOND® Polus sistema turi pažangią šviesos filtravimo sistemą, kuri pašalina žalingus ultravioletinius ir infraraudonuosius spindulius ir skleidžia šilumą, garantuoja saugumą, komfortiškumą ir nekelia jokios rizikos procedūros metu ir po jos. Balinimo gelis, veikiamas BrightLight (LED) šviesos spinduliu, aktyvuoja balinimo gelyje esantį deguonį, kuris išvalo šlakus iš danties struktūros, susikaupusius nuo dažančio maisto, gėrimų ar antibiotikų vartojimo. 

Dantų balinimas gali būti profesionalus ir neprofesionalus. Neprofesionalus dantų balinimas yra gan ilgas ir dažnai skausmingas procesas (maudžia dantis, jie tampa jautrūs išoriniams dirgikliams). Jis gali būti atliekamas namuose –kapomis. Profesionalus dantų balinimas atliekamas odontologo kabinete. Patariama dantis balinti pas specialistą, nes taip greičiausiai, efektyviausiai ir saugiausiai pasiekiamas norimas rezultatas. 

Moksliniai ir klinikiniai tyrimai įrodo, kad dantų balinimas naudojant BEYOND® Polus Power Whitening sistemą yra 100 % saugus. Daugelis odontologų yra įsitikinę, kad ši sistema yra pati saugiausia dantų balinimo procedūra, nes dantys nėra šlifuojami.

Kodėl verta rinktis Beyond?

Kompanija Beyond, esanti Hiustone, Teksase, – pasaulinis estetinės odontologijos lyderis, turintis tarptautinę komandą atliekančią mokslinius tyrimus ir plėtrą. Gamybos ir kokybės kontrolė atlieka griežtus standartus pagal ISO 13485 sertifikatą.

BEYOND® Polus Power Whitening sistema – tai 4 metus iš eilės pasaulyje pripažinta kaip saugiausias ir efektyviausias būdas balinti dantis. Beyond – inovatyvi šiuolaikinė, aukštos kokybės ir saugi produkcija nuvalo dantų paviršius suteikiant jiems akinantį švytėjimą. Kompanija klesti pasitelkdama saugiausias, efektyviausias ir labiausiai ištobulintas technologijas. Beyond siūlo sertifikuotus produktus, skirtus dantų balinimui tiek profesionaliam kabinetiniam dantų balinimui, tiek vartojimui namuose, todėl tūkstančiai odontologų ir jų pacientų yra patenkinti nauja dantų balinimo sistema. 

BEYOND® Polus Power Whitening – tai pažangi, saugi, greita ir efektyvi technologija, paverčianti dantis žėrinčiai baltus per labai trumpą laiką. Nauja LightBridge™ technologija sujungia halogeną ir LED į švelniai mėlyną balinimo šviesos spektrą. Tai inovatyvi technologija su pažangiausia filtravimo sistema, turinčią 30 lęšių, kurie padengti 150 000 optinių sluoksnių, užtikrinantys puikią apsaugą nuo ultravioletinių spindulių (UV) skleidžiamos šilumos į danties audinius. Ši sistema užtikrina galimybę saugiai turėti kerinčią šypseną vos per 45 minutes.

Beyond sistemos privalumai:

 • Balinimo procesas yra greitesnis, o balinimo rezultatai yra geresni. Trumpas kėdės laikas leidžia odontologui skirti daugiau dėmesio savo pacientui, o procedūra jam tampa dar malonesnė.
 • Trumpas pasiruošimas procedūrai, nes geliai ir balinimo lempos nereikalauja visos burnos ertmės apsaugos. Tereikia lūpų balzamo, dantenų apsaugos ir skruostų įtraukėjo, kad būtų pradėta procedūra.
 • Reguliuojami procedūros nustatymai užtikrina, kad pacientas gaus specialiai pritaikytą jam procedūrą nustatant silpną, vidutinį arba stiprų lempos galingumą Beyond balinimas – ilgalaikiai rezultatai matomi iš karto. 
 • Patogiausia ir veiksmingiausia dantų balinimo sistema šiandieninėje rinkoje. 
 • Junginėse Amerikos Valstijose sukurti produktai patikrini klinikiniais tyrimais. 

 

Kam tinkama dantų balinimo Beyond sistema?

 • Beyond garantuoja stulbinančius rezultatus kiekvienam, kuris nori baltesnių dantų ir švytinčios šypsenos.
 • Dantų balinimo procedūra ypač tinka tiems, kurių dantų emalis pageltęs nuo maisto, gėrimų ar tabako produktų.
 • Tai efektyvi priemonė atstatant dantų baltumą tetraciklininiams dantims (dėl vaikystėje vartotų antibiotikų).

Nusprendus balinti dantis, patariama sutarti dėl vizito pas higienistą ar gydytoją odontologą. Apžiūros metu įvertinama burnos ertmės būklė ir ar reikalinga profesionali burnos higiena prieš dantų šviesinimo procedūrą.

Kam netinkama Beyond dantų balinimo sistema?

Dantų balinimas negalimas, kai:

 • pažeistas emalis; 
 • yra dantenų uždegimas – gingvitas, periodontitas;
 • žmogus alergiškas balinimo želė sudedamosioms dalims;
 • yra atliktas priekinių dantų estetinis plombavimas.

Dantų balinimas nerekomenduojamas:

 • nėščioms moterims; 
 • krūtimi žindančioms moterims;
 • asmenims iki 18 metų;
 • nešiojantiems breketus.

Pabrėžiame, kad plombos, kaip ir „karūnėlės“, nebąla. Balinimo procedūros metu šviesinami tik Jūsų natūralūs dantys ir joks balinimas negali pakeisti keramikinių, cirkonio ar kt. „karūnėlių“ ar „laminačių“ spalvos. Šias aplinkybes įvertinti padeda specialistas vizito metu, todėl prieš dantų balinimą rekomenduojama atvykti į konsultaciją pas gyd. odontologą.

Kas atlieka dantų balinimą Beyond sistema? 

Ąžuolyno medicinos klinikoje dantų balinimą Beyond sistema atlieka burnos higienistė Simona Kupratė

„Sveika, graži ir balta šypsena – žmogaus vizitinė kortelė!“ – vadovaujuosi šiais žodžiais tiek savo darbe, tiek gyvenime. Tai vienas svarbiausių pasitikėjimo savimi ir nuoširdžios šypsenos garantų, todėl mano siekis yra padėtis savo pacientams tai įgyvendinti. 

Dantų spalva gali nedžiuginti dėl daugelio priežasčių (genetika ar gyvenimiški įpročiai – dažnas kavos gėrimas, rūkymas, dažantys maisto produktai, taip pat vartojami stiprūs vaistai, antibiotikai). Moksliniais tyrimais įrodyta, kad teisingas bei saugus dantų balinimas yra nekenksmingas. Tai procedūra, kuri greitai, efektyviai ir ilgam laikui sugrąžins Jums baltų dantų šypseną.

 

Rekomendacijos po procedūros

 • Prieš dantų balinimą būtina atlikti burnos higienos procedūrą – svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantis būtų galima išbalinti tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo. Profesionalią burnos higienos procedūrą atlikite kas 6 mėnesius arba taip, kaip rekomendavo Jūsų odontologas ar burnos higienistas. 
 • Dvi savaites po procedūros negerti arbatos, kavos, raudono vyno, spalvotų gaiviųjų, alkoholio gėrimų ir vaisių sulčių. Ypatingai to vengti reikėtų pirmąsias 24 valandas po procedūros. 
 • Dvi savaites po procedūros ir ypač pirmąsias 24 valandas privaloma vengti visų tamsiai dažančių maisto produktų, tokių kaip burokėliai,  uogos, bolonės, sojos padažas, raudona mėsa, šokoladas ir kt. 
 • Po procedūros rekomenduojama laikytis baltosios dietos (ang. white diet) mažiausiai 48 valandas. Rekomenduojamas maistas ir gėrimai po dantų balinimo procedūros: vištiena, žuvis, bulvės, makaronai ir balti padažai, kruopos, pienas, ryžiai.
 • Nerūkyti, nes cigarečių rūkymas tamsina dantų spalvą. 
 • Balinimo efektui palaikyti namuose galite naudoti universalias arba individualias balinimo kapas (ne ilgiau nei 14 d.).
 • Vengti spalvotų dantų pastų (raudonų ar mėlynų) ir burnos skalavimo skysčių.
 • Po dantų balinimo procedūros laikykitės asmeninės burnos higienos namuose. Dantis valykite minkštu mechaniniu šepetėliu arba elektriniu ultragarso šepetėliu du kartus dienoje, naudokite tarpdančius valančias priemones bei liežuvio valiklį.
 • Po dantų balinimo naudokite remineralizuojančią dantų pastą, kuri reikalinga dantų drėgmės atstatymui, blizgesio sugrąžinimui ir baltos spalvos įsitvirtinimui dantų paviršiuje.
  Jeigu dantys ar dantenos tapo jautrūs, naudokite dantų jautrumą mažinančią pastą ar gelius. 
 • Geriausiems rezultatams išlaikyti rekomenduojama įsigyti ir naudoti balinamojo poveikio dantų pastą BEYOND Pearl White

Kiek reikia procedūrų puikiam rezultatui pasiekti?

Rezultatas išlieka visam laikui, todėl procedūrų kartoti nereikia, nebent siekiama turėti labai baltus dantis. Balinimo rezultatai priklauso nuo žmogaus dantų būklės. Klinikinių tyrimų metu BEYOND® Polus Power Whitening balinimo sistema buvo pasiekta nuo 9 iki 14 atspalvių šviesesni dantys pagal VITA skalę. Paprastai rezultatai išlieka iki 2 metų, tačiau tai priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo ir higienos įpročių.

Po dantų balinimo, bėgant laikui, dantys atgauna buvusią dantų spalvą. Kava, juoda arbata, raudonas vynas, rūkymas – tai dantų emalį dažantys produktai, dėl kurių rezultatai išliks trumpiau arba teks dažniau atlikti balinimo procedūrą, todėl reikėtų juos vartoti rečiau. Rekomenduojama reguliariai lankytis profesionalios burnos higienos procedūroms, kurios užtikrins sveikesnę ir gražesnę dantų būklę. 

Nuotraukos prieš ir po dantų balinimo Beyond sistema

Dantų balinimo procedūros trukmė:

Įskaitant pasiruošimo laiką, BEYOND® Polus Power Whitening procedūra trunka apie 90 minučių. 

Dantų balinimo „Beyond“ sistema kaina

220 Eur

 

Pamatykite stulbinančius dantų balinimo Beyond sistema rezultatus ir įsitikinkite patys!

Kainoraštis: