„Žmonėms grįžta ankstesnė gyvenimo kokybė, jie vėl pradeda gyventi be skausmo, neturi jokių skundų“, - taip apie modernų gydymą PRP preparatu atsiliepia Latvijos traumatologas-ortopedas dr. Valdis Gončars, „Regen Lab“ produktą naudojantis sąnarių ligoms gydyti. Šveicarų kompanijos „Regen Lab“ produktas Cellular Matrix + PRP tai trombocitais praturtinta plazma su hialuronu. Daugybė pacientų jau išbandė naująjį gydymo būdą ir pajuto akivaizdų pagerėjimą. Šis gydymo metodas ypač populiarus visame pasaulyje, o dabar jau ir Lietuvoje!

Problemos atsiranda anksti

Vis daugiau ir vis jaunesnių žmonių susiduria su sąnarių problemomis. Šios problemos atsiranda dėl didelių apkrovų, gyvenimo būdo, netinkamos mitybos. Pačioje pradžioje problema gali būti ne itin didelė. Kartais paskauda, bet skausmas greitai praeina. Dėl šio priežasties, žmonės dažnai į problemą nekreipia dėmesio. Galiausiai ateina laikas, kada problemos ignoruoti nebeišeina, skausmas tampa nuolatiniu palydovu ir tenka imtis skubių priemonių.

Sąnarių gydymą galima palyginti su automobilio remontu. Jeigu tu reguliariai rūpiniesi savo automobiliu, pakeiti tepalus ir laiku atlieki techninį aptarnavimą, tavo automobilis važiuos labai ilgai. Tuo tarpu, jeigu lauksi kol problema pasieks centrinius blokus, ratai nebesisuks, suges variklis, tada jau reikės sudėtingo ir brangaus remonto. Tas pats ir su sveikatos problemomis. Jeigu atsiranda problemos, sužeidimai, skausmas ir šios problemos yra ignoruojamos, reikės ilgo ir sudėtingo gydymo, kad pataisyti susidariusią situaciją.

Įvairūs sąnarių problemų sprendimo būdai

Šiuolaikinė medicina siūlo įvairių būdų sąnarių problemos spręsti. Visų pirma, galima vartoti maisto papildus ir vaistus. Bet tai yra labiau prevencinės priemonės, kurios netiks, jeigu problema jau yra pažengusi. Taip pat, labai svarbu vartoti tinkamas priemones, kurios tikrai duoda apčiuopiamą rezultatą. Dar pasitaiko atvejų, kai sąnarių problemos yra sprendžiamos steroidų injekcijomis. Šios procedūros pliusas yra tas, kad palengvėjimas ateina iškart, o didžiausias minusas, kad poveikis yra jaučiamas labai trumpai, tad injekcijas tenka kartoti gana dažnai. Kitas gydymo būdas – chirurginė operacija. Šis būdas taikomas, kai joks kitas būdas nebeduoda norimo rezultato. Operacija - mažiausiai norimas sprendimo būdas, jai reikia laiko, pasiruošimo ir po jos yra reikalinga reabilitacija. Paskutinis būdas, kuomet joks kitas būdas nėra veiksmingas – protezavimas.

 Gydytojo patirtis: paprastas būdas gydyti sąnarius ir išvengti protezavimo

„Regen Lab“ PRP padeda atgaivinti, atnaujinti audinius, kurie yra susidėvėję. Bet kaip ir kitais atvejais, svarbu gydymo imtis laikus ir nelaukti kol sąnariai bus visiškai sugadinti. „Regen Lab“ Cellular Matrix PRP procedūros tikslas yra audinio regeneracija, atnaujinimas. Tad jeigu to audinio nebėra, jeigu nebėra ką atnaujinti, gydymas taps ilga ir sunkia kelione.

Dr. Valdis Gončars teigia, kad dėl ypatingo regeneracinio poveikio PRP yra efektyviausias gydymo būdas esant antros ir trečios stadijos sąnarių artrozei, kai instrumentinių tyrimų pagalba jau matomi akivaizdūs ir negrįžtami struktūriniai pokyčiai, pavyzdžiui, smarkiai nusidėvėję kremzlių paviršiai. Tai būklės, kurios dažniausiai nepasiduoda gydymui, todėl tokių pacientų judesiai suvaržyti, dažnai jie neapsieina be vaistų nuo skausmo.

Įvairiuose moksliniuose leidiniuose medikas yra publikavęs ne vieną mokslinį straipsnį, kuriame aprašo gydymo „Regen Lab“ PRP produktų rezultatus. San Camillo Forlanini ligoninėje (Roma) „Regen Lab“ metodu buvo gydyti 8 pacientai, kenčiantys nuo trečios ir ketvirtos stadijos kelių sąnarių pažeidimų. Jiems buvo taikytas kombinuotas gydymas kamieninėmis ląstelėmis ir PRP su hialiurono rūgštimi. Po trijų mėnesių nuotraukose matoma nemaža kaulų čiulpų edema. Po šešių mėnesių edema akivaizdžiai sumažėjusi,  o po 12 mėnesių edema visiškai išnykusi, sąnario paviršius, kas, atrodytų, neįmanoma, atkurtas. Dar po 12 mėnesių darytos nuotraukos įrodė, kad efektas išlikęs ir netgi matomas dar šioks toks pagerėjimas. Be to, šis tyrimas parodė, kad kamieninių kaulų čiulpų ląstelių panaudojimas duoda geresnius klinikinius rezultatus, užfiksuotus instrumentiniais tyrimais, nei kiti regeneraciniai gydymo metodai.

Metodo veikimo principas

„Regen Lab“ PRP procedūros pagrindinė sudedamoji medžiaga yra paties paciento kraujas. Gydytojas ortopedas paima iš paciento nedidelį kiekį kraujo 10 ml, tada specialios „Regen Lab“ centrifugos pagalba atskiria gydymui reikalingas kraujo dalis. Šis atskyrimas trunka 5 minutes. Gautą PRP (kraujo plazmos koncentratą) gydytojas suleidžia į problemos paveiktą vietą. Pagrindinis „Regen Lab“ technologijos privalumas yra tas, kad dėl mėgintuvėlyje esančio vakuumo mėginys apdorojamas uždaroje grandinėje, kuri užtikrina saugumą, o skiriančiojo gelio dėka šis procesas visiškai automatizuotas. Įrenginys atkuria augimo faktorius su labai didele išeiga (> 80%), o nepageidaujamos ląstelės (raudonieji kraujo kūneliai ir brandūs leukocitai) veiksmingai pašalinamos.

Regen Lab – PRP produktų lyderė

Šveicarijos kompanijos „Regen Lab“ preparatų iš kraujo medicinos prietaisai – vienas lyderiaujantys savo srityje pasaulyje. „Regen Lab“ rinkiniai turi CE sertifikatą ir yra patvirtinti daugiau kaip 84 šalių (JAV FDA,  FDA, Australijos TGA ir kt.) sveikatos priežiūros institucijų. Tarp medicinos specialistų „Regen Lab“ medicinos prietaisai yra pripažįstami kaip patikimiausios ir veiksmingiausios PRP gaminimo priemonės.

„Regen Lab“ turi 150 paskelbtus klinikinius tyrimus ir daugiau nei 20 vykstančių tyrimų visame pasaulyje, įskaitant Lietuvą, Latviją ir Estiją, turi patvirtintus rezultatus visose terapinėse srityse, kuriose jis buvo išbandytas, įskaitant odos priežiūrą, žaizdų priežiūrą, sporto mediciną ir ortopedinę chirurgiją.

PATARIMAS: visada teiraukitės gydytojo - ortopedo atlikti PRP procedūrą su „Regen Lab“ kompanijos produktais, nes tai patikima, garantuojanti geriausius rezultatus ir tyrimais pagrįsta produkcija!

Daugiau informacijos apie gydymą gausite susisiekę su specialistai „Ąžuolyno medicinos klinikoje ir SPA“: www.azuolynospa.lt