Vyrai ir moterys seksualiai susijaudina skirtingai. Moterims susijaudinti dažniausiai reikia ilgos preliudijos, gražių žodžių ir glamonių. Nesakau, kad vyrams to nereikia, bet yra įprasta, kad vyrą lytinis potraukis ir susijaudinimas aplanko staiga, čia ir dabar. Tad jeigu jaučiate, kad susijaudinti tampa sunkiau, skaitykite toliau ir sužinosite kaip padidinti erekciją ir kaip pagerinti potenciją.

Svarbiausia - lytinis potraukis ir geismas

Dažniausiai, sumažėjusio lytinio potraukio priežastys nėra kažkokios itin sunkiai aptinkamos ar unikalios. Daugybė vyrų ir moterų dėl tų pačių priežasčių negali mėgauti pilnaverčiu lytiniu gyvenimu. Malonumas ir susijaudinimas turi dauginamąjį efektą – kuo kokybiškesni ir jaudinantys jūsų lytiniai santykiai, tuo labiau lauksite kitos galimybės suartėti ir atvirkščiai.

Rutina. Jeigu jūsų reikalai lovoje primena filmo „Švilpiko diena“ scenarijų, nieko nuostabaus, kad potraukis sumažėja. Seksas tuo pačiu metu, tos pačios pozos, tie patys judesiai – viskas lieka taip pat, tik ne patiriamas pasitenkinimas. Pasitenkinimas tokiu atveju mažėja, o dėl to mažėja ir noras tai kartoti. Tad įneškite kažką naujo, išbandykite naują pozą, naują potyrį, išeikite iš miegamojo! Tai patiks ne tik jums, bet ir jūsų partnerei.

Nesutarimai šeimoje. Nors ir sakoma, kad vyrams seksas padeda sumažinti stresą ir „nuleisti garą“, bet stresas ir nesutarimai daro didelį neigiamą poveikį lytiniam potraukiui. Kalbėkitės su savo partnere, išsiaiškinkite visas problemas ir jas išspręskite. Jų sprendimas padės puikų pagrindą maloniai patirčiai lovoje.

Norai, kuriems nelemta išsipildyti. Gali būti, kad turite kažkokių norų ar fantazijų, apie kurias nedrįstate prisipažinti savo partnerei. Bet jeigu tai yra kažkas kas gali duoti atsakymą į klausimą „Kaip sustiprinti erekciją?“, nebijokite tuo pasidalinti su antra puse. Jūs ir esat kartu tam, kad galėtumėte vienas kitą suprasti.

Suprastėjusi funkcija. Dažnai potraukis sumažėja, nes suprastėja lytinė funkcija ir varpos jautrumas. Natūralu, jeigu varpa ne tokia jautri, patiriamas malonumas mažesnis, tai ir noras nukrenta. Šiai problemai spręsti siūlome išbandyti naują, bet itin veiksmingą būdą – PRP injekcijas, kurios atstato varpos jautrumą ir kitas savybes.

PRP injekcijos – būdas, kuris padės pagerinti erekciją

Į klausimą, kaip padidinti vyro erekciją, atsakyti bandė ir bando daugybė mokslininkų ir mėgėjų. Pats žinomiausias ir labiausiai (bent jau viešojoje erdvėje) paplitęs būdas leidžiantis pagerinti potenciją yra momentinės tabletės. Tačiau tai yra laikinas sprendimas, kuris veikia trumpai, nesprendžia problemos iš esmės ir dar turi nepamatuotą šalutinį poveikį. Tad kaip sustiprinti erekciją kitu būdu?

Mūsų „Ąžuolyno klinikoje ir SPA“ siūlomas sprendimo būdas yra Regen Lab PRP procedūra lytinio potraukio didinimui. PRP (platelet rich plasma) procedūros esmė yra ta, kad gydymas yra atliekamas naudojant jūsų paties kraują. Iš pradžių, iš venos paimame nedidelį kiekį kraujo. Tada specialaus aparato pagalba atskiriame mums reikalingą dalį (trombocitus ir kraujo plazmą) ir gautą koncentratą suleidžiame į gydomą vietą.

Kodėl būtent trombocitai? Trombocitai yra pagrindinė organizmo medžiaga, kuri rūpinasi žaizdų gijimu, naujų audinių statyba ir kraujagyslių atsiradimu. Teisingai nukreipti, trombocitai gali padaryti daug gero. Būtent tai ir atliekama šios procedūros metu.

Per kelias savaites po procedūros pajusite padidėjusį lytinį potraukį ir varpos jautrumą (gerąja prasme). Be to, procedūra pagerina erekciją ir varpos apimtį.

Susisiekite su mumis, atvykite į konsultaciją ir sužinokite daugiau apie šį sprendimą ir kitus būdus kaip pagerinti erekciją. Laukiame jūsų „Ąžuolyno klinikoje ir SPA!“

Daugiau apie procedūrą skaitykite čia: http://www.azuolynospa.lt/seksualiniu-sutrikimu-gydymas-vyrams/lytinio-potraukio-orgazmo-didinimas