VELA SHAPE S+ veiksmingumas įrodytas klinikinėmis studijomis ir yra atlikta virš 4,5 mln. procedūrų visame pasaulyje, kas įrodo technologijos populiarumą ir efektyvumą.

Korekcijos principas VELA SHAPE VS+ aparatu pagrįstas ne tik celiulito gydymu, bet ir odos atjauninimu. VELA SHAPE VS+ aktyvuoja fibroblastus, sustiprina elastino, kolageno ir glikozaminglikanų sintezę, pagerina mikrocirkuliaciją ir limfodrenažą. Rezultatas stulbinamas - oda atjaunėja, tampa stangresnė. Aparatas neturi lygių pasaulinėje praktikoje. Jis susideda iš tryjų visiškai nekenksmingų poveikių organizmui.

- Infraraudonieji spinduliai (IR), kaitina audinius iki 5mm

- Bipoliarinis radio dažnis (RF), kaitina riebalinius audinius iki 20 mm

- Vakuumas (+/-) tai specialus mechaninis masažas – išlyginama oda, užtikrinama, kad šilumos energija patektų į konkrečius audinius. Tokiu būdu VelaSmooth vienos procedūros metu veikia giliuosius riebalinius audinius, mažina celiulitą ir stangrina odą, radiodažnio energijos pagalba lygina odos paviršių.

Riebalų kavitacija.

- Lazerinis-vakuuminis antgalis su integruotu diodiniu lazeriu (darbinis diapazonas 635 nm) toks bangos ilgis yra pakankamas, kad lazerio spindulys prasiskverbtų per odą, poodinį riebalinį audinį ir pradėtų veikti mitochondrijas, kurios yra atsakingos už energijos apykaitą. Ląstelė gauna signalą ir pradeda skaidyti riebalus, tada atidaro poras ir pašalina skilimo produktus į tarpląstelinę erdvę.  Procedūros metu Jūs jausite tik malonią šilumą.

- Dvigubo dažnio kavitacija (40,5 Khz ir 28 Khz) – ultragarsinis figūros koregavimo būdas. Esmė yra ta, kad veikiant žemo dažnio ultragarso bangų deriniui, adipocitų sienelės pradeda stipriai rezonuoti ir suyra, juose esantys riebalai suskystėja ir yra „išmetami“ iš ląstelių. Pati riebalų ląstelė subliūkšta, o susidaręs skystis gali būti pašalintas iš organizmo natūraliu keliu. Vieno seanso metu apimtys gali sumažėti iki 4 cm.

Procedūrų metu:

 • Palaipsniui lygėja odos paviršius su pastebimai mažėjančiu celiulitu
 • Pastebimas apimčių sumažėjimas, kontūrų išryškėjimas

Jau po pirmos procedūros dauguma pacientų pastebi paviršiaus palygėjimą.

Kokiais atvejais atliekama VelaShape VS+?

 • Apimčių mažinimui, celiulito gydymui, kūno stangrinimui ir kontūravimui
 • Po lipolizės (riebalų nusiurbimo) odos stangrinimui
 • Po gimdymo odos stangrinimui ir apimčių mažinimui

Specialiai sukurti dviejų dydžių aplikatoriai, kurie leidžia atlikti procedūras tiek mažose, tiek didelėse kūno srityse:

 • Pilvas, sėdmenys, pagurklis;
 • Vidinė/išorinė šlaunų sritis;
 • Sėdmenys;
 • Esant suglebusiai, laisvai odai žąstų srityse;
 • Riebalų pertekliui liemenėlės linijoje;
 • Esant sukritusiai odai ar sumažėjus stangrumui kelių srityse;
 • Pagurklis;
 • Vyrams sprando, rankų, nugaros, pilvo, klubų, kojų srityse.

VelaShape S+ tinka visiems odos tipams. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros, kartais gali atsirasti mėlynės arba nedidelis odos paraudimas.Jei norite pasiekti dar geresnių rezultatų,  procedūras galima derinti su mezoterapija kūnui, kūno įvyniojimais, anticeliulitiniais - limfodrenažiniais masažais rankomis

Rezultatams pasiekti, reikalingas 3 - 6 pocedūrų kursas 

Kainos zonomis:

Kojos - 30 eur /  Pilvas - 30 eur / Sėdmenys - 30 eur / Rankos - 30 eur / Smakras - 30 eur - 30 min

Kojos + sėdmenys (60 min) - 60 eur

Kojos + sėdmenys + pilvas (90 min) - 90 eur

Visas kūnas (120 min) - 120 eur

Nuolaidos!

Perkan 3 procedūras iš karto taikoma 15% nuolaida.