Mezoterapija gali būti naudojama ne tik odos jaunystei palaikyti ar plaukų slinkimui sustabdyti, bet ir kūno apimtims sumažinti. Papildomos riebalų sankaupos pilvo, kojų, rankų ar pagurklio srityse dažniausiai nedžiugina, todėl taikomi įvairūs metodai, kurie padėtų numesti svorio. Tad mezoterapija gali būti vienu iš būdu kaip padailinti kūno formas ir sumažinti apimtis 1–2 centimetrais.

Mezoterapija yra atliekama naudojant inovatyvų medicininį prietaisą – U225 mezoterapiniu šautuvu. Šio prietaiso pagalba į problemines kūno vietas mikroinjekcijos suleidžiamos itin tiksliai ir greitai (per minutę galima padaryti apie 500 injekcijų). Plonos ir vienkartinės adatėlės užtikrina tolygų mezoterapinio kokteilio paskirstymą. Mezoterapijos metu į odos sluoksnius patekusios veikliosios preparatų medžiagos skaido riebalus, aktyvina limfodrenažinius procesus ir mikrocirkuliaciją, todėl oda tampa lygesnė ir stangresnė, o apimtys mažėja.

Procedūros nauda

 • Kūno mezoterapija gali ne tik sumažinti apimtis įvairiose kūno vietose, bet ir sustangrinti odą.
 • Sustabdomas celiulito progresavimas, paskatinamas limfos skysčių tekėjimas ir mikrocirkuliacija.
 • Po procedūros oda atrodys stangresnė, lygesnė ir sveikesnė, o kūnas dailesnis ir lieknesnis.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Procedūra gali būti atliekama norintiems sumažinti kūno apimtis pilvo, kojų, rankų ar pagurklio srityse.
 • Siekiantiems užkirsti kelią celiulitui ir sumažinti jo požymius.

Kam netinkama ši procedūra?

 • Nėščioms moterims
 • Sergant ūmiomis (lėtinėmis) odos ligomis
 • Esant kraujo krešėjimo sutrikimams
 • Sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pavyzdžiui, epilepsija)
 • Po neseniai atliktos operacijos
 • Netoleruojant vieno iš mezoterapijos komponentų

Procedūros eiga

1. Prieš procedūrą gydytojas apžiūrės ir įvertins kūno ir odos būklę, parinks gydymui tinkamiausią preparatą, kuris ne tik skaidytų riebalus, bet ir palepintų odą naudingomis medžiagomis.

2. Oda paruošiama procedūrai.

3. Kūno mezoterapijos atlikimas su U225 mezoinjektoriumi.

4. Po procedūros injekuotos vietos gali parausti ar atsirasti nedidelės mėlynės, tačiau šie požymiai greitai išnyksta. Galima alerginė reakcija kuriam nors mezoterapinio kokteilio ingredientui, bet tai yra retas atvejis.

5. Po procedūros rekomenduojama vengti: savaitę laiko – saulės spindulių ir soliariumo, vieną dieną – dekoratyvinės kosmetikos naudojimo, keletą dienų – pirčių ir baseinų. Taip pat svarbu laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Mezoterapijos procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus, kūno apimčių. Paprastai paūmėjimo metu atliekamos 4–10 procedūrų kas 1–2 savaites, vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2–4 procedūros per metus.

Procedūros trukmė

Procedūros trukmė priklauso nuo gydomos vietos, sudėtingumo ir kitų veiksnių, tačiau paprastai procedūra trunka apie 30–60 min.

Kainoraštis: