Paakių mezoterapija – tai paakių odos zonos atjauninimas naudojant mikroinjekcijas su preparatų mišiniais, kurių sudėtyje gausu odai naudingų medžiagų: hialurono rūgšties, kofermentų, vitaminų, mikroelementų (tokių kaip cinkas ar magnis), amino rūgščių ir t. t. Paakių zonoje pirmiausiai atsiskleidžia senėjimo požymiai, be to, dažnai dar kamuoja tokios problemos kaip tamsūs ratilai, patinimas. Tad jei siekiate susigrąžinti jaunystę akių srityje – išbandykite paakių mezoterapiją.

Procedūros nauda

 • Paakių mezoterapijai naudojami preparatai skatina už odos jaunystę atsakingų baltymų – kolageno ir elastino – sintezę.
 • Atstatoma odos drėgmė, paakiai atrodo stangresni, šviesesni, sumažėja raukšlelės.
 • Procedūra padeda sumažinti raukšlelių gylį, pašviesinti odą ir suteikti gaivumo žvilgsniui.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Mezoterapija paakiams tinkama moterims ir vyrams, kurie nori sumažinti raukšleles aplink akis, pašviesinti tamsius paakius ir atjauninti odą šioje srityje.

Kam netinkama ši procedūra?

 • Nėščioms moterims
 • Sergant ūmiomis (lėtinėmis) odos ligomis
 • Esant kraujo krešėjimo sutrikimams
 • Sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pavyzdžiui, epilepsija)
 • Po neseniai atliktos operacijos
 • Netoleruojant vieno iš mezoterapijos komponentų

Procedūros eiga

 1. Prieš procedūrą gydytojas apžiūrės ir įvertins paakių odos būklę, gydymui parinks tinkamiausią preparatą, kuris odą prisotins reikalingiausiomis medžiagomis.

 2. Prieš mikroinjekcijas oda paruošima procedūrai.

 3. Mezoterapijos procedūroms naudojamas U225 mezoinjektorius, kuris greitai ir preciziškai atlieka mikroinjekcijas. Šiuo mezošautuvu paakių zonoje suleidžiamas mezoterapinis kokteilis. Jo sudėtyje esančios bioaktyvios medžiagos jaunina, šviesina ir drėkina paakių odą. Specialistas, naudodamas U225 mezoinjektorių, gali pasirinkti injekcijų gylį (0–13 mm), todėl ploną akių oda nebus grubiai pažeista, smarkiai sumažėja hematomų tikimybė.

 4. Mezoterapijos metu atliekamos mikroinjekcijos gali sukelti greitai pranykstančius šalutinius poveikius, kaip odos paraudimą ar mažas mėlynes, labai retais atvejais – alergiją. Po procedūros rekomenduojama vengti: saulės spindulių ir soliariumo bent savaitę laiko; dekoratyvinės kosmetikos naudojimo bent vieną dieną; pirčių ir baseinų bent keletą dienų.

 

Kainoraštis:

Mezoterapija veidui, plaukams, kūnui

Mezoterapija plaukams su mezoinjektoriumi U225
80 €
Mezobotoksas
150 € 99 €
Paakių mezoterapija su mezoinjektoriumi U225
55 €
Mezoterapija veidui su mezoinjektoriumi U225
80 €